Закодуватися від алкоголю Івано-Франківськ

КОДУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ВШИВАННЯ ТОРПЕДИ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ТА ОБЛАСТІ

Переваги звернення в нашу клініку:

 • Оперативний виїзд фахівцЯ протягом 30-50 хвилин.
 • Строгий контроль за стерильністю проведення всіх процедур.
 • Працюємо ЩОДЕННО та без вихідних.
 • Гарантуємо повної анонімності для пацієнтів і їх родичів.

СУТЬ ДАНОЇ МЕТОДИКИ

Вшивання торпеди від алкоголізму - ефективний медикаментозний метод боротьби з тягою до спиртних напоїв. Його рекомендують застосовувати при відсутності протипоказань, так як це сильнодіючий лікарський засіб.

Про нього велика кількість позитивних відгуків, так як це гарантія того, що пацієнт не стане випивати протягом усього терміну кодування. У людини формується неприязнь до спиртного на фізіологічному рівні, а також вибудовує психологічний бар'єр, так як хворий розуміє, що кожен раз ризикує життям, коли вирішує випити.

Колишні пацієнти, які зуміли позбутися від пристрасті до алкоголю, залишають хороші відгуки про вшивання торпеди. Ці ліки є капсулою, що містить основну діючу речовину дисульфирам. З його допомогою вдається блокувати ферменти печінки, які в звичайних умовах розщеплюють етанол на безпечні для людини воду і вуглекислий газ. Коли цього не відбувається, навіть мінімальна доза спиртного призводить до важкої інтоксикації.

У хворого з алкогольною залежністю через рецидив проявляються такі симптоми:

 • головний біль;
 • різкі перепади артеріального тиску;
 • почервоніння шкіри;
 • озноб;
 • тремор;
 • нудота, що переходить в блювоту;
 • слухові і зорові галюцинації;
 • втрата свідомості;
 • аритмія;
 • болі в грудях, що нагадують про інфаркт;
 • відчуття настання смерті.

Настільки інтенсивним буде дія цих симптомів, залежить від кількості спиртного, яке вип'є чоловік. Навіть мінімальна доза здатна привести до летального результату, якщо не надати екстрену медичну допомогу, не дати антидот.

СПОСОБИ КОДУВАННЯ

Існує кілька способів кодування з використанням препаратів на основі дисульфіраму.

 1. Якщо це ампула, її вшивають в сідничний м'яз.
 2. Альтернативний варіант - внутрішньом'язова або внутрішньовенна ін'єкція (укол роблять, якщо термін кодування не перевищує одного року).
 3. Також дисульфирам випускають у формі таблеток, але такий варіант актуальний тільки для пацієнтів з високим рівнем мотивації, так як при пропуску одного прийому препарату весь ефект буде зведений нанівець.

Який варіант вшивання торпеди вибрати, куди буде поміщений препарат, вирішує нарколог, аналізуючи результати проведеної діагностики.


Як підбирається терапія

Програма терапії формується індивідуально і залежить від багатьох факторів:

 1. Тривалість запою
 2. Вік, особливості організму і стану
 3. Наявність супутніх патологій
 4. Термінова необхідність прийти в себе і вийти на роботу

У нас є програми різного ступеня доступності, ефективні при будь-яких станах. Наші лікарі підберуть підходящий варіант для кожного пацієнта.

ХІД КОДУВАННЯ

За відгуками вшивання торпеди максимально безпечно проводити в умовах стаціонарного відділення.

Перед введенням лікарського засобу лікар ще раз уточнює, чи згоден пацієнт на проведення кодування. Відмовитися від процедури можна навіть в самий останній момент. Перед тим, як проводиться вшивання, оцінюється загальний стан хворого:

 • вимірюється артеріальний тиск і температура тіла;
 • перевіряється пульс;
 • оцінюється дихання;
 • вивчається стан шкіри.

На завершення видаються рекомендації, як поводитися в найближчим часом, як діяти при появі побічних ефектів, погіршенні загального стану пацієнта.

В нашій наркологічній клініці доступні і низькі ціни на вшивання торпеди. Розроблено кілька програм для сімей з різним рівнем бюджету.


ПРОВОКАЦІЯ

У більшості випадків потрібно наочно продемонструвати алкоголіку, що трапиться, якщо він ризикне випити. Для цього під наглядом лікарів застосовується провокація.

Пацієнту дають випити невелику кількість спиртного або понюхати ватку з нашатирним спиртом. Таким чином організм піддається серйозному навантаженню. Хворий відразу починає відчувати симптоми алкогольної інтоксикації, але не такі сильні.

Лікар використовує антидот, щоб стабілізувати стан хворого. Якщо його стан погіршиться, під рукою у фахівців завжди є реанімаційне обладнання, щоб надати екстрену допомогу.

Ще одна мета, з якою проводиться провокація, переконатися, що кодування подіяло і працює.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЛІКАРІВ

На форумах колишні алкоголіки в відгуках про вшивання торпеди відзначають, що даний спосіб є ефективним і сучасним варіантом порятунку від залежності від спиртних напоїв. Його використовують на різних стадіях залежності, в тому числі при важкому хронічному алкоголізмі.

Дізнатися ціни на вшивання торпеди, особливості проведення процедури вдасться, якщо подзвонити в нашу клініку, вичерпна інформація буде представлено на безкоштовній попередній консультації.

Після проведення кодування пацієнт отримує наступні рекомендації:

 1. Постійно пам'ятати про можливість побічних ефектів. Це перевірений і добре вивчений препарат, проте на нього все одно можуть бути несподівані негативні реакції.
 2. Щоб позбутися думки про спиртні напої, краще зайняти себе чимось в перші дні після кодування. Добре, якщо це захоплення буде пов'язано з фізичними навантаженнями, це допоможе швидше відвернутися.
 3. Після того, як пацієнт закодувався, на цьому не можна заспокоюватися. Якщо не пройти всі етапи комплексного лікування, людина знову почне пити, як тільки закінчиться термін кодування.

У нашій клініці можна пройти анонімну терапію у досвідчених наркологів.

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!