Кодування від алкоголізму Івано-Франківськ

СПОСОБИ ПРОГРЕСИВНОГО КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Плюси звернення у нашу клініку:

 • Оперативний виїзд на місце протягом 30-50 хвилин.
 • Всі маніпуляції проводяться в стерильних умовах.
 • Працюємо з 08:00-22:00 та без вихідних.
 • Гарантуємо повну конфіденційність.

ОБОВ'ЯЗКОВІ ВИМОГИ

Алкогольна залежність - серйозна соціальна проблема, добре знайома багатьом родинам. Фатальну помилку пацієнти та їхні родичі допускають, коли не сприймають пристрасть до спиртних напоїв всерйоз, вважаючи, що зловживання ними звичайна шкідлива звичка, з якою їм вдасться впоратися, завдяки силі волі.

Насправді алкоголізм - хронічне захворювання. Перемогти його можливо тільки після курсу комплексної терапії. Однією важливою і обов'язковою частиною лікування в наркологічній клініці стає кодіровка від алкоголю.

Щоб кодування булО ефективним, потрібне виконання кількох обов'язкових умов:

 1. Пацієнт повинен добровільно погодитися на проведення процедури.
 2. Організм повинен повністю очиститися від слідів алкоголю. Це можна зробити природним чином, відмовившись від вживання спиртних напоїв мінімум на тиждень. Однак якщо у людини хронічна залежність, він не зможе витримати так довго без алкоголю. В такому випадку проводиться медикаментозна детоксикація: хворому ставлять крапельницю з сильнодіючими препаратами у вигляді розчинів, оперативно виводять етанол і продукти його розпаду.
 3. Щоб вибрати найбільш дієвий та ефективний спосіб закодуватися від алкоголю, нарколог пропонує комплексну діагностику. Це опитування потерпілого і його родичів, обстеження, лабораторні аналізи, консультації з вузькими спеціалістами.

Перед процедурою хворий підписує свою згоду, лікар ще раз переконується, що організм звільнений від спиртного. Спосіб кодування визначається з урахуванням індивідуальних особливостей організму, так як під час діагностики встановлюється:

 • стадія залежності;
 • стаж вживання спиртних напоїв;
 • супутні хронічні захворювання;
 • непереносимість окремих компонентів лікарських препаратів;
 • загальний фізичний стан пацієнта;
 • психологічні особливості алкоголіка.

В результаті лікар робить вибір одного з медикаментозних або немедикаментозних способів кодування від алкоголізму.


МЕДИКАМЕНТОЗНІ ВАРІАНТИ ЛІКУВАННЯ ЗАЛЕЖНОСТІ

Такі види боротьби з алкогольною залежністю допускаються в ситуаціях, коли у пацієнта відсутні серйозні проблеми зі здоров'ям, немає побоювань, що його стан може різко погіршитися. Існує ряд протипоказань, при наявності яких кодування від алкоголізму з використанням сильнодіючих препаратів не застосовується:

 • печінкова недостатність і інші хронічні захворювання печінки;
 • психічні розлади;
 • вагітність і період лактації;
 • онкологічне захворювання;
 • проблеми з серцево-судинною системою.

У всіх інших ситуаціях використання медикаментозних способів кодування від алкоголізму є одним з найдієвіших варіантів позбавлення від залежності.


Як підбирається терапія

Програма терапії формується індивідуально і залежить від багатьох факторів:

 1. Тривалість запою
 2. Вік, особливості організму і стану
 3. Наявність супутніх патологій
 4. Термінова необхідність прийти в себе і вийти на роботу

У нас є програми різного ступеня доступності, ефективні при будь-яких станах. Наші лікарі підберуть підходящий варіант для кожного пацієнта.


ДИСУЛЬФІРАМ

За відгуками алкоголіків, яким вдалося успішно перемогти залежність, добре допомагають препарати, виготовлені на основі дисульфіраму. Вони сприяють тому, що в організмі відбуваються кардинальні зміни, які виробляють неприйняття алкоголю на фізичному і психологічному рівнях.

Дія дисульфіраму заснована на блокуванні ферментів печінки, які в звичайних умовах розщеплюють етанол на безпечні для людини становлять - воду і вуглекислий газ. Коли цього не відбувається, навіть мінімальна доза спиртного провокує сильне алкогольне отруєння, яке обертається наступними симптомами:

 • аритмія;
 • скачки артеріального тиску;
 • жар;
 • пригнічення дихальних центрів;
 • тремор;
 • судоми;
 • епілептичні припадки.

У більшості випадків людина втрачає свідомість, якщо йому не надати екстрену медичну допомогу, не дати антидот, можливий летальний результат. В результаті вибору такого методу кодування від алкоголізму вибудовується стійкий психологічний бар'єр перед спиртним, так як пацієнт розуміє, що ризикує життям, збираючись пити.

НЕМЕДИКАМЕНТОЗНІ СПОСОБИ

Кодування від алкоголю без лікарських препаратів обирають клієнти з хронічними захворюваннями за призначенням лікаря, а також алкоголіки, які не бажають піддавати свій організм потужному негативному впливу хімічних речовин.

Серед немедикаментозних варіантів один з найбільш затребуваних кодування алкоголізму за методикою Довженко. Це доступний психотерапевтичний спосіб, який використовується вже кілька десятків років. Щоб отримати хороший результат, необхідно виконання кількох умов:

 1. Виведення з організму слідів алкоголю.
 2. Висока мотивація, щире прагнення закодуватися від залежності.
 3. Високий початковий рівень сугестивності.

На попередньої консультації лікар обговорює з пацієнтом його проблему, з'ясовує, що стало причиною залежності, визначає, наскільки сильно він бажає не пити.

Кодування алкоголізму у такий спосіб часто проходить за один сеанс. Пацієнт занурюється в стан трансу, подібне гіпнозу, в якому його рівень сугестивності підвищується, хоч він і залишається в свідомості. Лікар користується цим станом, даючи установки на неприйняття спиртного і здорової життєдіяльності.

При відсутності протипоказань може бути забезпечене кодування із виїздом на дім. Фахівці нашої клініки надають такі послуги, в роботі використовуються тільки сучасні і перевірені препарати і психотерапевтичні методики.

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!