Лікування алкоголізму Івано-Франківськ

СПОСОБИ ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

При зверненні в АЛКОМЕД всім пацієнтам гарантована:

 • Анонімна допомога, дотримання повної конфіденційності.
 • Оперативний виїзд за адресою клієнта протягом 30-50 хвилин.
 • Строгий контроль за стерильністю всіх проведених процедур.
 • Щоденна допомога, лікарі наркологи чергують без вихідних.

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ В НАШУ КЛІНІКУ

Виїжджаємо на дім. Допомога у вихідні та святкові дні. Комплексний підхід. Індивідуальне лікування. Допоможемо в найважчих випадках.

УМОВИ УСПІШНОГО ПОЗБАВЛЕННЯ ВІД ЗАЛЕЖНОСТІ

Алкогольна залежність в останні роки перетворилася в серйозну соціальну проблему. Багато сімей, які з нею стикаються, не можуть їй протистояти, так як належним чином не оцінюють ризики. Пацієнтам та їхнім родичам слід визнати, що пристрасть до спиртних напоїв - не шкідлива звичка, з якою можна впоратися звичайним зусиллям волі, а хронічне захворювання. Вилікувати його можна тільки після курсу комплексної терапії, суворо виконуючи рекомендації лікаря. У нашому наркологічному центрі створені хороші умови, досвідчені фахівці надаються послуги з лікування алкоголізму за доступними цінами.

Щоб лікування алкозалежності було ефективним, необхідно виконати ряд умов :

 1. Хворий повинен дати добровільну і усвідомлену згоду на проходження терапії в клініці. Примусове лікування заборонено і неефективно. Якщо в глибині душі людина буде бажати знову почати пити, неминучий швидкий рецидив.
 2. Попередньо слід пройти повноцінну діагностику. Лікар встановить стадію залежності, індивідуальні фізичні і психологічні особливості організму, що запропонувати безпечний і найефективніший спосіб лікування.
 3. Потрібно повне очищення від алкоголю і продуктів його розпаду.

Тільки після виконання цих умов проводиться лікування. Якщо стан хворого дозволяє, більшість процедур можуть бути організовані амбулаторно .

МЕДИКАМЕНТОЗНА ДЕТОКСИКАЦІЯ

Очищення від слідів етанолу - один з перших важливих етапів лікування від алкоголю. Зробити це можна природним шляхом, відмовившись від спиртних напоїв на термін від одного до двох тижнів (в залежності від обраної стратегії лікування). Однак якщо у пацієнта хронічна залежність, людина не зможе стільки часу провести без спиртного.

У таких ситуаціях використовується медикаментозна детоксикація . Цей же метод застосовують для виведення з запою, екстрено протверезіння хворого. Пацієнту ставиться крапельниця з сильнодіючими лікарськими препаратами у вигляді розчинів.

Самостійно поставити її не вийде: тільки досвідчений лікар після обстеження взмозі визначити, які препарати, в яких дозах повинні увійти до її складу. До того ж більшість використовуваних лікарських засобів продаються в аптеках лише за рецептом.

Крапельниця допомагає не тільки вивести з організму етанол і продукти його розпаду, а й вирішити ще кілька завдань, поліпшивши стан пацієнта:

 1. Стабілізувати психологічний стан пацієнта, який часто не може повноцінно виспатися через вживання алкоголю у великих кількостях.
 2. Заповнити нестачу корисних речовин і мікроелементів, явний дефіцит яких утворився за той час, поки людина була жертвою залежності.
 3. Запустити відновлювальні процеси, що допомагають налагодити нормальну роботу внутрішніх органів і систем.

Як буде проходити лікування алкоголізму, пацієнти та їхні родичі можуть дізнатися в нашій клініці на безкоштовній консультації .

Як підбирається терапія

Програма терапії формується індивідуально і залежить від багатьох факторів:

 1. Тривалість запою
 2. Вік, особливості організму і стану
 3. Наявність супутніх патологій
 4. Термінова необхідність прийти в себе і вийти на роботу

У нас є програми різного ступеня доступності, ефективні при будь-яких станах. Наші лікарі підберуть підходящий варіант для кожного пацієнта.

ВИБІР МЕТОДУ КОДУВАННЯ

Наступна важлива стадія лікування алкозалежності - кодування. Який метод вибрати, залежить від результатів діагностики . Якщо у хворого немає гострих хронічних захворювань, серйозних протипоказань, зупиняються на медикаментозних способах.

За відгуками пацієнтів, які вже зуміли впоратися із залежністю, один з найдієвіших варіантів кодування при лікуванні від алкоголю - використання лікарських препаратів, що містять дисульфірам. Ця речовина блокує ферменти печінки, які відіграють важливу роль, розщеплюючи шкідливий для людини ацетальдегід на безпечні речовини - воду і вуглекислий газ.

Коли цього не відбувається, навіть невелика доза спиртного провокує сильну інтоксикацію. З'являються такі симптоми :

 • жар;
 • різко підвищується артеріальний тиск;
 • відбувається пригнічення дихальних центрів;
 • аритмія;
 • втрата свідомості;
 • епілептичні припадки;
 • тремор;
 • судоми.

Пацієнту потрібно викликати термінову медичну допомогу. Лікарі в таких випадках дають антидот, щоб нейтралізувати дію дисульфіраму. Якщо цього не зробити, можливий летальний результат. Це радикальний, але при цьому дієвий спосіб лікування алкоголізму. У хворого викликають огиду до спиртного, паралельно формуючи стійкий психологічний бар'єр. Адже він розуміє, що кожен раз ризикує життям, коли вирішує випити.

Якщо є протипоказання в центрі лікування алкоголізму використовуються немедикаментозні способи кодування. Найпоширеніші з них - гіпноз та лазерне кодування. В його основі гіпнотерапевтичний вплив на пацієнта, якого занурюють в стан трансу, подібно гіпнозу. Алкоголік залишається в свідомості, але при цьому рівень його сугестивності підвищується. Лікар дає йому установки на відмову від спиртного і ведення здорового способу життя.

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!