Прокапатися від алкоголю на дому Івано-Франківськ

 1. Коли потрібно ставити крапельницю від похмілля
 2. Як проходить процедура
 3. Протипоказання і показання
 4. Ціни на крапельницю від похмілля в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Крапельниця - це внутрішньовенне вливання медикаментів, в медицині зване інфузією. Крапельниця від похмілля - ефективний метод боротьби з наслідками прийому алкоголю. За допомогою інфузій лікарі також борються з запійними станами, швидко очищаючи організм від токсинів, підтримуючи внутрішні органи. Крапельниця від запою - єдиний метод боротьби з станами безперервного прийому алкоголю. Лікарі АЛКОМЕД проводять цю процедуру в АМБУЛАТОРНО або з виїздом на будинок.

Коли потрібно ставити крапельницю від похмілля

Похмілля значно небезпечніше, ніж може виглядати. Нашкодити здоров'ю може як похмілля, а й синдром, що з'явився після невинної вечірки з використанням алкоголю учора. Крапельниця може знадобитися, у таких випадках:

 • Відчуття сильної спраги і сухість слизових оболонок. Зневоднення призводить до сильних судом, утрудненого дихання, зниження артеріального тиску, сплутаність свідомості.
 • Тремтіння кінцівок і панічні атаки. Алкоголь впливає на мозок, його молекули запускають механізми гальмування. Порушення і апатія змінюють один одного. Звичайна тремтіння кінцівок може перерости в апоплексичного удару.
 • Блювота, нудота, рясне слиновиділення. Симптоми говорять про сильному запаленні в шлунку і повинні бути мінімізовано.

Крім симптомів, які становлять загрозу життю, лікування похмілля знадобиться, якщо у потерпілого призначена зустріч або який-небудь захід.

Віддавати перевагу народним методам вкрай не рекомендується. Розсіл або таблетки, знайдені в домашній аптечці, можуть нашкодити. Знімати похмілля краще під наглядом лікаря.

Як проходить процедура

Крапельниця від похмілля може бути поставлена ​​в клініці або вдома. Другий варіант кращий. Інтоксикація в умовах будинку простіше з емоційної сторони. Для виїзду лікаря клініки АЛКОМЕД достатньо зателефонувати за контактним номером, вказати свою проблему і дочекатися приїзду доктора протягом 30 хвилин. Нарколог надає допомогу в кілька етапів:

 1. Лікар оглядає і опитує пацієнта, вимірює артеріальний тиск, температуру тіла, застосовує інші заходи діагностики.
 2. Виходячи з отриманих даних, лікар здійснює підбір ефективних медикаментів і визначається зі складом інфузії.
 3. Доктор ставить крапельницю і спостерігає за показниками артеріального тиску і серцевого ритму пацієнта.

Закінчивши процедуру, лікар дає пацієнтові рекомендації щодо подальших дій для стабілізації самопочуття.

Перервати запій також можна в домашніх умовах. Зняття стану безконтрольного прийому алкоголю зазвичай вимагає від 1 до 3 процедур з виїздом лікаря додому.

Протипоказання і покази

Показання до інтоксикації і зняття похмілля - це симптоми організму, говорять про зміни в здоровій роботі організму. Якщо алкогольне похмілля сильно впливає на самопочуття, варто подбати про професійне лікування стану без відстрочок.

Серед протипоказань до крапельниці від похмілля, варто виділити індивідуальну непереносимість будь-яких препаратів. Про алергії на певні медикаменти обов'язково потрібно повідомити лікаря перед початком процедури.

Також в крапельниці на дому може бути відмовлено у таких випадках:

 • Напередодні пацієнт переніс інсульт.
 • Хворий знаходиться в похилому віці.
 • Тривалість запою становить понад 7 днів.
 • Пацієнт не хоче позбавлятися від похмілля, поводиться агресивно, загрожує оточуючим, вимагає алкоголь.

АЛКОМЕД рекомендує пацієнтам з протипоказаннями пройти лікування в стаціонарі. Це дозволить здійснювати цілодобове спостереження лікарів за хворими.

При появі сильного похмільного синдрому у ваших близьких людей не намагайтеся допомагати їм методами з інтернету. Умова відновлення здорового самопочуття полягає в своєчасної лікарської допомоги. Зверніться в АЛКОМЕД вже зараз.

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!