Лазерне кодування від алкоголізму Івано-Франківськ

Лікарі наркологічної клініки АЛКОМЕД проводять процедуру лазерного кодування від алкоголізму. Даний метод характеризується великим числом позитивних відгуків пацієнтів. Крім доступної ціни, він має такі переваги, як доступність, безпека і висока ефективність.

Слід зазначити, в запущених випадках лазерне лікування краще розглядати в якості допоміжного методу терапії. Якщо ж алкогольний стаж невеликої або залежність від спиртовмісних складів тільки починає проявлятися, цілющі промені лазера допоможуть все розставити по своїх місцях.

Щоб пройти лазерну систему кодування від алкоголізму, телефонуйте до нас і записуйтеся на прийом. Доктора АЛКОМЕД проводять консультації у зручний для вас час.

Особливості процедури

В основі кодування лазером від алкоголізму лежить теорія існування в головному мозку особливих центрів, що відповідають за отримання почуття задоволення і розвиток ейфорії. Причому ці центри активуються саме при попаданні в організм спиртного. Якщо заблокувати їх роботу, алкоголік не зможе розслаблятися і веселитися з допомогою етанолу - п'янки стануть для нього марним проведенням часу, що підштовхне його до відмови від алкоголю.

В ході процедури лазерна установка видає промені певної частоти. Вони обробляють «центри алкогольної залежності» і роблять їх роботу неможливою. Як наслідок, у пацієнта з'являється байдужість до випивки.

Проходити сеанси лазерного кодування від алкоголізму можна в амбулаторному режимі. Для цього зовсім не обов'язково оформлятися в стаціонар. Але, якщо алкоголік розуміє, що не зможе стримувати себе і зірветься, йому все ж краще лягти на лікування до стаціонарного відділення наркологічної клініки. Тут зустрічі з товаришами по чарці і покупка спиртного виключаються.

Коли слід проводити лазерне лікування

Терапія підходить людям, у яких є важкі захворювання нирок, печінки, тобто в ситуації, коли медикаментозне кодування неприпустиме. Також вона актуальна для осіб, які страждають через часті алергічні реакції.

Лазер забезпечує щадну детоксикацію всього організму і покращує стан здоров'я. З його допомогою можна знизити тягу до спиртовмісних засобів, не вдаючись до допомоги ліків, не впливаючи на психіку і не проводячи мікроопераций.

Протипоказання

Лазерне лікування не призначають, якщо є хвороби крові, злоякісні новоутворення будь-якої локалізації, важкі психічні захворювання. Воно не використовується при:

 • цукровому діабеті в стадії декомпенсації;
 • менінгіті, енцефаліті, набряку та абсцесі головного мозку;
 • серцево-судинних патологіях;
 • черепно-мозковій травмі;
 • запущеної гіпертонії, гіпертонічний криз.

Перш ніж пройти кодування лазером, хворого опитують, оглядають і обстежують. При виявленні факторів, що перешкоджають проведенню лазерної антиалкогольної терапії, підбирають інший варіант лікування.

Як проходить кодування лазером від алкоголізму

В ході первинної консультації лікар приймає рішення про кількість необхідних сеансів лазерної терапії. Після призначає день і час проведення першої процедури. Дуже важливо, щоб пацієнт ще до початку противоалкогольного курсу повністю відмовився від прийому спиртного.

Під час сеансу використовується спеціальне медичне обладнання. Воно є джерелом лікувальних лазерних променів. Останні направляють на певні біологічно активні зони.

Кожна процедура триває близько 20 хвилин. Під час неї алкоголік не відчуває болю і дискомфорту. Йому потрібно просто розслабитися і спокійно сидіти або лежати. Щоб отримати виражений лікувальний результат і закріпити його, відвідати наркоцентр доведеться близько п'яти-семи разів. Тобто за одну процедуру негативне ставлення до алкоголю не формується, пристрасть до випивки відразу не знижується. Щоб стати здоровим, залежному потрібно запастися терпінням, взяти себе в руки і не пропускати терапевтичні сеанси.

Переваги кодування за допомогою лазера

Серед переваг методу:

 • Виражене зниження потягу до алкогольних напоїв.
 • Налагодження обмінних процесів, нормалізація швидкості протікання метаболічних реакцій.
 • Насичення крові киснем.
 • Прискорене очищення організму від токсичних компонентів.
 • Усунення симптомів безсоння, відновлення нормального психічного стану.
 • Зміцнення імунітету, форсування регенеративних процесів.

Таким чином, кодування з використанням променів лазера не тільки бореться з алкогольною залежністю, а й оздоровлює організм в цілому. Жоден інший метод антиалкогольної терапії не забезпечує отримання таких допоміжних ефектів.

Негативні наслідки

Як і у будь-який інший лікувальної процедури, у лазерного кодування є деякі недоліки. Так, у деяких хворих по завершенню антиалкогольного сеансу виникають негативні симптоми:

 • пересихання слизових оболонок ротової порожнини;
 • неприємний присмак у роті;
 • підвищена стомлюваність, млявість;
 • скачки кров'яного тиску;
 • часті запаморочення.

Але вони зникають самостійно протягом двох-трьох годин, тому побоюватися їх не потрібно.

Записуйтеся на анонімне кодування лазером в Івано-Франківську по телефону АЛКОМЕД. Ми складемо для вас персональну програму лікування і реабілітації, яка допоможе забути про згубну пристрасть до спиртовмісних напоїв.

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!