Викликати нарколога в Івано-Франківську

ЛІКУВАННЯ ПИВНОГО АЛКОГОЛІЗМУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Переваги звернення за допомогою в наш наркологічний центр:

 • Щоденна допомога. Лікарі працюють без вихідних.
 • Гарантія контролю за стерильністю проведених процедур.
 • Повна анонімність і конфіденційність.
 • Оперативний виїзд за адресою клієнта на 30-50 хвилин.

ЯК РОЗПІЗНАТИ ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ПИВА

Пиво - один з найпоширеніших слабоалкогольних напоїв. З кожним роком збільшується число пацієнтів з патологічною тягою до пінного. У них розвивається стійка залежність, хоча багато хто навіть не замислюються про те, що таке можливо, тому не відносяться серйозно до регулярного вживання пива. Навіть коли це починає відбуватися щодня і в постійно зростаючих обсягах. Тому завдання родичів відстежити кординальні зміни в поведінці і стані близьких, щоб почати своєчасне лікування пивного алкоголізму.

Залежність від пива формується не відразу. Людина може почати випивати тільки на посиденьках з друзями і святах. Поступово вечірня пляшка пива стане неодмінним ритуалом, а згодом кількості пінного, щодня необхідного організму, кратно збільшиться.

Переконати людину почати лікування пивного алкоголізму непросто. Як і будь-який залежний, він буде заперечувати наявність проблеми, вважаючи, що повністю контролює ситуацію і може в будь-який момент зупинитися, якщо захоче. Однак насправді токсини, що містяться в алкоголі, до цього часу вже встигають міцно закріпитися в тканинах і внутрішніх органах, беруть участь в метаболічних процесах. Щоденне вживання пива стає необхідністю, без якої пацієнт відчуває болісні наслідки синдрому відміни.

Залежність і необхідність почати лікування пивного алкоголізму повинні розпізнати родичі за такими симптомами:

 1. Пацієнт починає щодня вживати більше одного літра пива.
 2. Якщо немає можливості отримати доступ до пива, хворий поводиться агресивно, не може заспокоїтися, поки не вип'є.
 3. Характерні фізіологічні прояви - поява пивного живота.
 4. Проблеми психологічного порядку - безсоння, головні болі, гострі неврози.
 5. Звичка пити пиво незалежно від часу доби.
 6. Статева дисфункція.
 7. Поява похмільного синдрому після вживання напередодні тільки пива.
 8. Не проходить емоційне напруження, яке вдається зняти тільки за допомогою пінного.

У такій ситуації потрібно якомога швидше звернутися за офіційною наркологічною допомогою. Тільки комплексне лікування пивного алкоголізму забезпечить результат, допоможе позбутися від цієї пристрасті, дасть шанс на повернення до повноцінного життя . Детальніше про умови терапії, послуги і ціни можна дізнатися за телефоном або на консультації в клініці.

Як і будь-яка інша залежність, пивний алкоголізм розвивається в кілька стадій. Чим довше проблема не вирішується, тим небезпечніше серйозні наслідки для організму, тим важче буде організувати порятунок від цього захворювання.


ЧИ МОЖНА ВИЛІКУВАТИСЯ САМОСТІЙНО?

Якщо займатися лікуванням пивного алкоголізму в домашніх умовах, це приречене на невдачу. Без допомоги досвідченого нарколога, психотерапевта, аддиктологія не вдасться розібратися в проблемі.

Всі народні засоби лікування пивного алкоголізму мають низьку ефективність. Вони або не приносять ніякого результату, або тільки погіршують ситуацію. Замість того, щоб боротися із залежністю на дому, потрібно звернутися в приватний наркологічний центр, який допоможе вирішити проблему.

Як підбирається терапія

Програма терапії формується індивідуально і залежить від багатьох факторів:

 1. Тривалість запою
 2. Вік, особливості організму і стану
 3. Наявність супутніх патологій
 4. Термінова необхідність прийти в себе і вийти на роботу

У нас є програми різного ступеня доступності, ефективні при будь-яких станах. Наші лікарі підберуть підходящий варіант для кожного пацієнта.

ПРИНЦИПИ БОРОТЬБИ ПРОТИ ПИВНОГО АЛКОГОЛІЗМУ

Робота нашої наркологічної клініки побудована на кількох принципах:

 1. Анонімна допомога всім пацієнтам.
 2. Професіоналізм - під час терапії до консультацій залучаються фахівці різних галузей і напрямків.
 3. Підбір персонального підходу до кожного хворого.

Таким чином вдається впоратися з проблемою навіть у важких випадках, коли залежність досягла хронічної стадії. Після проходження всіх етапів лікування пивного алкоголізму висока ймовірність повного позбавлення від цієї пристрасті. Боротьба з залежністю відбувається в кілька стадій:

 1. Психологічна підтримка є ефективною допомогою хворому на початкових стадіях терапії. Хворий повинен усвідомити всю серйозність ситуації, що склалася, зрозуміти, до яких наслідків це може призвести. Головне, чого домагаються лікарі, це формування стійкої мотивації на боротьбу з пивним алкоголізмом.
 2. Очищення від слідів спиртного. За основу береться медикаментозний метод детоксикації, коли хворому ставлять крапельницю з сильнодіючими препаратами у вигляді розчинів. Вони виводять токсини і допомагають налагодити роботу внутрішніх органів.
 3. Кодування від залежності . Який вид кодування буде обраний, залежить від результатів діагностики. Можливе використання гіпнотерапії, сильнодіючих лікарських препаратів, гіпноз.

З повним переліком методик вдасться визначитися після комплексного обстеження, яке виявить особливості організму пацієнта та перебігу небезпечного захворювання. Про зміст кожного з етапів терапії нарколог докладно розповідає пацієнтам та їхнім родичам.

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!