Детоксикація від алкоголю на дому Івано-Франківськ

ВИВЕДЕННЯ ІЗ ЗАПОЮ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Переривання запою на дому і амбулаторно

 • Лікар оперативно виїжджає за адресою пацієнта протягом 30-50 хвилин.
 • Всі процедури проводяться стерильно у відповідності зі строгими санітарними нормами.
 • Гарантії повної анонімності і конфіденційності.
 • Працюємо без вихідних, організовано щоденне чергування наркологів.

ЯК ВИЗНАЧИТИ ЗАПІЙНИЙ СТАН

Запійний стан - одне з найяскравіших проявів хронічної алкогольної залежності, коли людина починає споживати спиртне у великих кількостях протягом тижнів і навіть місяців. Самостійно зупинитися він не може, що веде до патологічних наслідків для всього організму, проблемам з печінкою та іншими внутрішніми органами, розвитку хронічних захворювань. Коли у хворого діагностують запій, стає очевидним, що він перейшов межу від побутового пияцтва до алкоголізму.

Лікарі нашої клініки для виведення з запою щоденно, без вихідних виїжджають за адресою клієнта. Завдання родичів визначити, коли їх близькому потрібна медична допомога, щоб встигнути врятувати його і повернути до нормального життя. Розпізнати запойное стан можна за такими ознаками:

 • постійний головний біль;
 • болісиий мігрень;
 • підвищений артеріальний тиск;
 • блювота;
 • відсутність апетиту;
 • прискорене серцебиття, яке може супроводжуватися тахікардією;
 • задишка виникає навіть після мінімальних фізичних навантажень;
 • дезорієнтація в просторі, проблеми з координацією;
 • слухові і зорові галюцинації;
 • маячня;
 • необгрунтована агресія.

Після вживання чергової дози спиртних напоїв настає тимчасове полегшення, інтенсивність перерахованих симптомів знижується, але ненадовго. Незабаром починає виявлятися абстинентний синдром, муки повертаються. В результаті людина не може припинити пити, так як йому відразу ж стає значно гірше.

ОСОБЛИВОСТІ ВИКЛИКУ ЛІКАРЯ ДОДОМУ ДЛЯ ВИВЕДЕННЯ З ЗАПОЮ

Якщо звернутися в нашу наркологічну клініку кваліфіковані наркологи можуть надати допомогу амбулаторно або в домашніх умовах. Це залежить від бажання і стану хворого. Госпіталізація рекомендується, коли:

 • пацієнт похилого віку - від 65 років;
 • запій триває більше одного місяця;
 • наявність хронічних захворювань, особливо в стадії загострення.

У всіх інших випадках алкоголік може розраховувати на допомогу вдома. Потрібно зателефонувати наркологічного центру, щоб досвідчений фахівець швидко приїхав за адресою клієнта і почав необхідне лікування. Ми беремося за найважчі випадки, коли тривалий запійний стан триває кілька місяців.

 1. Наркологи зберігають конфіденційність пацієнтів. Тому прибувають інкогніто, без медичної форми, щоб ніхто навіть випадково не запідозрив, що вашій родині потрібна екстрена наркологічна допомога.
 2. Звернення в приватну клініку буде принципово відрізнятися від виведення з запою в (комунальній) державній лікарні (Івано-Франківський наркологічний диспансер, Млинарська, 21), оскільки тут хворого не будуть ставити на облік в наркодиспансер (Прикарпатський наркологічний центр). В майбутньому через це не виникне проблем з отриманням водійських прав, працевлаштуванням на держслужбу.
 3. Ніяка інформація про пацієнта не покидає стін приватної клініки.
 4. Якщо організовується виведення із запою на дому, лікар докладно розповість родичам, що робити в найближчі кілька днів, залишить лікарські препарати, які їм будуть потрібні.

У нашій клініці доступні ціни на виведення з запою. Вартість процедури можете побачити на цьому сайті.

Як підбирається терапія

Програма терапії формується індивідуально і залежить від багатьох факторів:

 1. Тривалість запою
 2. Вік, особливості організму і стану
 3. Наявність супутніх патологій
 4. Термінова необхідність прийти в себе і вийти на роботу

У нас є програми різного ступеня доступності, ефективні при будь-яких станах. Наші лікарі підберуть підходящий варіант для кожного пацієнта.

КРАПЕЛЬНИЦЯ ВІД ЗАПОЮ

Для виведення з запою хворому надається екстрена допомога. Всіма доступними способами його організм звільняють від токсинів етанолу. Також надходять при знятті ломки , тільки використовують інші лікарські засоби.

Щоб людина перестала залежати від необхідності вживання алкоголю щодня, йому ставлять крапельницю. Зробити це самостійно не вийде, так як її склад і дозування визначають індивідуально в залежності від стану хворого, наслідки отруєння організму етанолом. Багато лікарські препарати, які входять в неї у вигляді розчинів, продаються в аптеці тільки по рецепту.

При цьому існує стандартний комплекс, який береться за основу. При виведенні із запою на дому в його склад входять препарати для:

 • усунення симптомів зневоднення;
 • відновлення організму після електролітних порушень;
 • стабілізації лужного і кислотного балансу крові;
 • заповнення нестачі корисних речовин, вітамінів, мікроелементів;
 • відновлення функцій центральної нервової системи;
 • поліпшення роботи серця і судин;
 • протинабряклого ефекту.

Додатково анонімно призначаються інші лікувальні заходи в залежності від встановлених симптомів. Є багато варіантів крапельниць при виведенні із запою. Вартість послуги є на нашому сайті.

Тривалість процедури становить близько двох годин. Протягом цього часу лікар супроводжує пацієнта, контролюючи показники життєво важливих органів. Потім хворий занурюється в глибокий сон. Після пробудження можливі незначні побічні ефекти: запаморочення, слабкість, нудота. Це стандартна ситуація, однак якщо виникають інші негативні прояви, потрібно ще раз звернутися за медичною допомогою.

ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ВИВЕДЕННЯ З ЗАПОЮ?

Після виїзду нарколога для виведення з запою вдається домогтися гарних результатів, ефективно впоратися інтоксикацією і небезпечним для життя станом. Однак після цього потрібно продовжити допомагати пацієнтові, інакше все буде даремно, незабаром з високою ймовірністю відбудеться рецидив.

Потрібно організувати комплексну терапію, пройти всі етапи лікування і дотримуватися рекомендацій лікаря, щоб отримати шанс повернутися до нормального життя. У нашій клініці можна недорого організувати цей процес, використовуються різні методи, орієнтовані на сім'ї з будь-яким доходом.

Отримати нкомплексну терапію після виведення з запою просто, проте додатково потрібна згода пацієнта. Якщо у родичів не вдається його досягти, на допомогу готові прийти психологи-мотиватори.

За відгуками, в наркологічному центрі не тільки доступні ціни на виведення з запою, але і бюджетно можна організувати комплексне лікування. Це затребувано, тому що алкогольна залежність сьогодні перетворюється в гостру соціальну проблему для сімей.

Щоб отримати професійну допомогу, проводиться діагностика. Завдяки їй, вибирають методики, які виявляться найбільш дієвими і безпечними в конкретному випадку. До пацієнта лікарі шукають індивідуальний підхід. Позбутися від фізичної та психологічної пристрасті до алкоголю вдасться після психологічної реабілітації.

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!