Підшивка від алкоголю Івано-Франківськ

 1. Показання до вшивання Еспераль
 2. Етапи процедури вшивання
 3. Ціни на кодування Еспераль в Івано-Франківську та Івано-Франківській області
Вибір методу кодування для близької людини, що страждає залежністю від алкоголю, завжди викликає складності і побоювання. Один з доступних, ефективних і безпечних варіантів - вшивання Еспераль. Цей метод кодування доступний в нашій клініці.

Показання до вшивання Еспераль

Кодування Еспераль показано при лікуванні і профілактиці алкоголізму. Може застосовуватися підшивка капсули, внутрішньовенний або внутрішньом'язово укол, гель. Закодуватися за допомогою медикаменту можна тільки пацієнтам, які згодні на проходження процедури. Без відома хворого або примусово кодування не провадиться.

Серед протипоказань до процедури варто виділити:

 • Рак.
 • Цукровий діабет.
 • Гіпертонія.
 • Ниркова недостатність.
 • Печінкова недостатність.
 • Туберкульоз.
 • Астма.
 • Психічні відхилення.
 • Вік старше 60 років.
 • Індивідуальна непереносимість компонентів препарату.
 • Вагітність.

Кодування від алкоголізму за допомогою Еспераль може призначити тільки лікар. Прийняти рішення про лікування без попередньої діагностики не можна.

Етапи процедури вшивання

Після отримання згоди пацієнта на лікування лікар приступає до обстеження. Якщо протипоказання не встановлені і процедура не є небезпечною для людини, то йому необхідно зберігати тверезість протягом 5 днів. Після цього пацієнтові вшивають стерильну капсулу. Основні етапи вшивання наступні:

 1. Лікар робить укол знеболюючого препарату (Лідокаїн або Новокаїн) в місце, куди буде вшита капсула.
 2. Пацієнт визначає, куди буде вшита капсула - живіт, сідниці або спина.
 3. Обрана область обробляється, після чого робиться невеликий надріз скальпелем.
 4. В місце розрізу поміщається капсула, після чого шкіра зшивається.
 5. Протягом 4-5 днів робляться перев'язки. Після цього шви знімаються.

Тривалість дії капсули вибирає сам пацієнт.

Застосування Еспераль ефективний метод кодування завдяки специфіці впливу капсули. Протягом усього часу перебування під шкірою в кровотік людини надходить Дісульфірам. Прийом алкогольного напою при цьому може викликати масу неприємних симптомів: нудоту, блювоту, сильний головний біль та інші наслідки.

Таблетки від алкогольної залежності не винайдено. Не ведіться на відгуки в інтернеті і поширені маркетингові ходи. Не намагайтеся давати своїй близькій людині сумнівні таблетки. Це може серйозно підірвати його здоров'я. Кодування за допомогою Еспераль - перевірений і безпечний метод, якому довіряють у всьому світі. Зверніться в АЛКОМЕД і отримаєте професійну допомогу провідних фахівців центру.

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!