Кодування від алкоголю Івано-Франківськ

АНОНІМНЕ КОДУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ТА ОБЛАСТІ

Переваги звернення в нашу клініку:

 • Оперативний виїзд за адресою пацієнта протягом 30-50 хвилин.
 • Контроль за стерильним проведенням всіх процедур.
 • Щоденна допомога залежним, працюємо без вихідних.
 • Гарантія повної анонімності і конфіденційності.

УМОВИ КОДУВАННЯ В ПРИВАТНІЙ КЛІНІЦІ

Алкогольна залежність - небезпечне хронічне захворювання, протистояти якому можна тільки після курсу комплексної терапії. Один з важливих і обов'язкових етапів лікування - кодування від пристрасті до спиртних напоїв. Для багатьох пацієнтів і їх сімей вирішальним фактором при виборі наркологічного центру стає можливість зберегти анонімність і конфіденційність. Це гарантовано вдасться зробити, якщо звернутися в нашу приватну клініку.

При зверненні в наш центр пацієнти можуть скористатися послугою анонімного кодування від алкоголізму. Всі клієнти клініки зберігають конфіденційність, робота співробітників спрямована на те, щоб інформація про пацієнтів не покидала меж лікувального закладу. Під час лікування хворим з алкогольною залежністю гарантується:

 1. Анонімність - пацієнтів не ставлять на облік в наркодиспансер, як надходять в державних лікувальних установах. В майбутньому це дозволить уникнути проблем з отриманням посвідчення водія, працевлаштуванням на держслужбу.
 2. Якщо проводиться анонімне кодування від алкоголю на дому, клієнтам забезпечується конфіденційність. Для цього нарколог приїжджає інкогніто, щоб ніхто з оточуючих не запідозрив, що сім'ї потрібна екстрена наркологічна допомога.
 3. По можливості кодування, виведення з запою і інші процедури проводяться на дому, щоб алкоголік відчував себе в комфортних психологічних умовах.
 4. До кожного пацієнта підбирають персональний підхід, що стає запорукою успішної терапії.
 5. В роботі лікарі використовують сучасні та дозволені лікарські препарати, дієві методики, які довели свою ефективність.
 6. Ми пропонуємо доступні ціни, кілька варіантів лікування для сімей з різним бюджетом.

Лікування в платному наркологічному центрі дозволяє в короткі терміни впоратися з проблемою, домігшись гарантовано позитивного результату.


ПІДГОТОВКА ДО КОДУВАННЯ

Щоб лікування було ефективним, до вирішення проблеми потрібно підходити комплексно. При анонімному кодуванні від алкоголізму почати позбуватися від хронічного захворювання слід з серії консультацій з лікарем, на яких можна буде детально обговорити варіанти лікування, які використовуються лікарські препарати, методи і практики.

Щоб приступити до реалізації терапевтичного плану, слід дотримуватися наступних умов:

 1. Домогтися від пацієнта добровільної згоди на проходження лікування. Примусова терапія заборонена законодавством, до того ж не є ефективною. Якщо людина внутрішньо не готовий закодуватися, з великою ймовірністю трапиться рецидив.
 2. Перед кодуванням потрібно звільнити організм від алкоголю. Природним чином це можна зробити, відмовившись вживати спиртне мінімум на тиждень. Якщо у алкоголіка хронічна залежність, він не зможе стільки не пити. Тоді проводиться медикаментозна детоксикація.
 3. Проводиться діагностика, яка дозволяє встановити різні побічні ефекти, визначити, які способи анонімного кодування від алкоголізму будуть дієвими в конкретній ситуації.

Які препарати і методики будуть використовуватись, нарколог вирішує, спираючись на результати діагностики. Обговорює хід терапії з пацієнтом і його родичами.

Як підбирається терапія

Програма терапії формується індивідуально і залежить від багатьох факторів:

 1. Тривалість запою
 2. Вік, особливості організму і стану
 3. Наявність супутніх патологій
 4. Термінова необхідність прийти в себе і вийти на роботу

У нас є програми різного ступеня доступності, ефективні при будь-яких станах. Наші лікарі підберуть підходящий варіант для кожного пацієнта.

ВАРІАНТИ КОДУВАННЯ

При анонімному кодуванні від алкоголю ефективно працюють препарати на основі дисульфіраму, наприклад, вшивання Еспераль французького виробництва. Його дія заснована на блокуванні ферментів печінки, які розщеплюють етанол на безпечні для людини воду і вуглекислий газ. Коли цього не відбувається, мінімальна доза спиртного здатна спровокувати небезпечне отруєння з такими симптомами:

 • жар;
 • аритмія;
 • судоми;
 • скачки артеріального тиску;
 • тремор;
 • пригнічення дихальних центрів;
 • епілептичні припадки.

Пацієнт втрачає свідомість, якщо йому не надати екстрену медичну допомогу, можливий летальний результат.

При наявності супутніх хронічних захворювань в стадії загострення, інших протипоказань, віддають переваги немедикаментозним способам анонімного кодування від алкоголю. Найпопулярніший серед них - метод Довженка .

Він був розроблений радянським наркологом близько сорока років тому. У відгуках пацієнти, які зуміли подолати залежність, відзначають його високу ефективність за умови щирого бажання хворого вилікуватися і спочатку високого рівня сугестивності.

Щоб повернути людину до нормального життя, пацієнта піддають психотерапевтичного впливу, занурюючи в стан трансу, подібне гіпнозу. У такому положенні сугестивність залежного стає максимальною. Психолог цим користується, даючи установки на відмову від вживання спиртного та ведення здорового способу життя.

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!