Капсула від алкоголізму Івано-Франківськ

ВШИВАННЯ АМПУЛИ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ТА ОБЛАСТІ

Плюси звернення по наркологічну допомогу в нашу клініку:

 • Оперативний виїзд фахівця протягом 30-50 хвилин.
 • Контроль за стерильністю всіх процедур.
 • Гарантія збереження повної конфіденційності і анонімності.
 • Постійна допомога, лікарі працюють без вихідних.


СУТЬ МЕТОДИКИ

Один з ефективних методів медикаментозного кодування - вшивання ампули від алкоголізму, що містить хімічні речовини. На шкірі пацієнта робиться надріз, після чого медичний імплант вшивається підшкірно або внутрішньом'язово. З його допомогою тяга до спиртних напоїв придушується.

При кодуванні на шкірі роблять надріз, через який вводяться лікарські засоби. Потім протягом довготривалого періоду з ампули в кров хворого постійно надходить діюча речовина. Щоб виключити передозування, капсула містить мікросфери. З їх допомогою вдається підтримувати стабільну концентрацію медикаменту в крові.

При кодуванні використовують дієві лікарські препарати, що містять речовини дисульфирам або еспераль. Саме вони допомагають вести боротьбу з алкогольною залежністю.

ДИСУЛЬФІРАМ

Ця речовина міститься в багатьох препаратах, за допомогою яких проводиться лікування алкоголіків (популярний аналог - Еспераль). Його дія заснована на блокуванні ферментів печінки, що займаються розщепленням етанолу на безпечні для людини становлять - воду і вуглекислий газ.

Коли цього не відбувається, навіть мінімальна доза алкоголю викликає сильне отруєння. Весь етанол напряму потрапляє в кров, що призводить до появи таких симптомів:

 • скачки артеріального тиску;
 • жар;
 • аритмія;
 • судоми;
 • тремор;
 • втрата свідомості;
 • пригнічення дихальних центрів;
 • епілептичні припадки.

Якщо хворому не надати екстрену медичну допомогу, можливий летальний результат. У відгуках пацієнти, які зуміли вилікуватись від цього хронічного захворювання, відзначають, що таке вшивання ампули від алкоголізму відрізняється високою ефективністю. Підшивка торпеди формує стійку неприязнь до спиртних напоїв на фізіологічному рівні. Крім цього, утворюється психологічний бар'єр, так як хворий розуміє, що кожен раз ризикує життям, плануючи випити.


Як підбирається терапія

Програма терапії формується індивідуально і залежить від багатьох факторів:

 1. Тривалість запою
 2. Вік, особливості організму і стану
 3. Наявність супутніх патологій
 4. Термінова необхідність прийти в себе і вийти на роботу

У нас є програми різного ступеня доступності, ефективні при будь-яких станах. Наші лікарі підберуть підходящий варіант для кожного пацієнта.


ЯК ПРОВОДИТЬСЯ КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ

Спочатку нарколог ще раз переконується, що пацієнт згоден, усвідомлює всі наслідки, можливі побічні ефекти, практично розуміє, що з ним буде відбуватися.

Цей спосіб кодування являє собою нескладну хірургічну операцію, яка повинна проводитися в стерильних умовах. Рекомендується вибрати спеціально обладнане для цього приміщення - кабінет нарколога.

Маніпуляцію досвідчений лікар здійснює під місцевою анестезією. На шкірі робить надріз за допомогою скальпеля. Потрібно розрахувати, щоб це було важкодоступне місце, щоб пацієнт не зміг дістати ампулу самостійно. Як правило, вибирають сідницю.

Жирова підшкірна клітковина розсується, глибоко в тканини вводиться ліки в невеликій і компактній капсулі.

Потім пошкоджене місце зашивається. Лікар призначить нову дату прийому, щоб переконатися, шви добре заживають.

ОСОБЛИВОСТІ КОДУВАННЯ ВШИВАННЯМ В ПРИВАТНІЙ КЛІНІЦІ

Кодування вшиванням є сучасною послугою, яку надають всі наркологічні клініки. Використовувані препарати відрізняються якістю, а сама методика надійністю. Якщо прийом таблеток з дисульфірамом потрібно ретельно контролювати, то в цьому випадку потрібно тільки одне хірургічне втручання, після чого гарантований стійкий результат на термін до п'яти років.

Дізнатися основні подробиці кодування від алкоголізму, існуючі проблеми, скільки перед операцією не можна вживати, можна на сайті наркологічного центру або по телефону. Це допоможе побороти сумніви і дозволити поставити під себе такого хірургічного втручання.

Всім залежним і їх родичам гарантована:

 1. Повна анонімність. Пацієнта не ставлять на облік в наркодиспансер, як надходять державні клініки.
 2. Безпека - приміщення, ретельно обладнана всіма необхідними медикаментами і приладами.
 3. Лікарі використовують тільки перевірені лікарські препарати, які пройшли сертифікацію.

Коли пацієнт погоджується взяти участь в лікуванні, варто проконтролювати, щоб він не зупинився на половині шляху, як це часто відбувається. Інакше ніякого ефекту не буде.

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!