Укол від алкоголізму Івано-Франківськ

Кодування від алкоголізму уколом є найпоширенішим видом заборонної терапії. Забезпечують популярність цього виду кодування ефективність, доступність і прийнятна ціна для більшості хворих. Прогностичний результат поліпшується, якщо пацієнт проходить попередню детоксикаційну терапію, відновлення здоров'я і специфічну психотерапію. У центрі АЛКОМЕД всі пацієнти, які готуються на кодування, обов'язково консультуються з наркологом. Кожному, хто звертається, гарантовано надається анонімна і кваліфікована допомога.

Як діє кодування від алкоголю уколом

Механізм захисту заснований на біохімічній взаємодії основного хімічного інгредієнта препарату - «дисульфіраму» з молекулами спирту. При дотриманні тверезості ліки пролонгованої (тривалого) дії, що зберігається в організмі від півроку до 2-х років, не володіє токсичним впливом на організм людини. Проблеми можуть початися тільки після того, як закодована людина прийме алкоголь. В цьому випадку Дісульфірам активується і вступає у взаємодію з молекулою спирту, надаючи при цьому гальмівну дію на звичайний катаболізм (розпад) етанолу. У підсумку в крові накопичуються отруйні субстанції - ацетальдегід. Ці речовини отруюють організм, і у людини протягом певного терміну (від декількох хвилин до декількох днів) розвиваються прояви інтоксикації.

Пацієнт пред'являє скарги на:

 • виражену загальну слабкість;
 • нудоту, яка сягнула болісної блювоти;
 • тремтіння в тілі, що супроводжується судорожними посмикуваннями і посинінням (ціанозом) шкіри, особливо рук і ніг, обличчя;
 • різкі перепади артеріального тиску - гіпертонію, непритомність і колаптоїдний (гостра венозна недостатність) реакції;
 • больовий синдром в різних ділянках організму;
 • психічні порушення - депресії, страхи, істерії, порушення сну з важкими сновидіннями кошмарного наповнення.

При виражених реакціях можливі втрати свідомості, коми.
Перед введенням препарату клієнт докладно ознайомлюється з можливими проблемами. На цій підставі він добре знає - пити категорично протипоказано, інакше можна нанести вимушену і серйозну шкоди своєму здоров'ю.

Слід розуміти, що ефект заснований на розумному страху на тлі правильного мотивування. Пацієнт обов'язково на сеансах психотерапії виробляє у себе бажання тверезого життя, вчиться придушувати психічну пристрасть (обсессивний потяг), яка є основною причиною рецидиву зловживання. В цьому випадку укол «кодування від алкоголізму» не сприймається як самопокарання, або зовнішнє залякування. Прагнення до нормального життя - ось головний стимул, від якого одужує людина, яка йде на цю процедуру добровільно. В цьому випадку ефект завжди буде відмінним.

Кому показане ін'єкційне кодування, види впливу

Показанням для заборонної терапії можуть стати:

 • Хронічний алкоголізм I і II стадій з достатнім психічним збереженням пацієнта.
 • Усвідомлення хворобливої ​​пристрасті до спиртного. Залежним людям, котрі вважають себе здоровими, кодування не показано до моменту повноцінного усвідомлення своєї біди.
 • Наявність вираженого тверезницького устремління. При сумнівах потрібна додаткова психотерапія.
 • Випадки пияцтва, без наявності залежності. У деяких варіантах п'яниця (але ще не алкоголік) хоче підкріпити своє бажання тверезого життя додатковою перешкодою. Наркологи намагаються завжди йти назустріч таким клієнтам, але і в цьому випадку потрібна попередня консультаційна бесіда.

Ін'єкційна форма заборонної терапії проводиться у вигляді:

- введення препарату в м'язову область; уколу від алкоголізму в сідницю.

Будь-які модифікації не слід робити хворим:

 • з вираженою деградацією;
 • з супутньою важкою психічною патологією (епілепсія, шизофренія, біполярний афективний розлад);
 • в стадії декомпенсації при будь-яких захворюваннях;
 • без установки і бажання ведення тверезого способу життя.

Як проводиться кодування від алкоголізму уколом

У нашій клініці для ін'єкцій застосовують препарати:

 • Дісульфірам.
 • Аквілонг.
 • Алгомінал.
 • «Торпедо».
 • Еспераль тощо.

Дізнатися, скільки коштує введення кожного із зазначених ліків, можна як по телефону клініки, так і на сайті наркоцентру АЛКОМЕД.

Після остаточної розмови лікаря з пацієнтом оформляється письмова заява-розписка, яка залишається у лікуючого лікаря. У ній пацієнт вказує добровільність прийнятого ним рішення, підкреслює ознайомленість з можливими ускладненнями і знімає відповідальність з медиків, в разі порушення запропонованих йому умов.

Нарколог ще раз нагадує про неприпустимість самовільних спроб «зриву». В крайньому випадку, клінікою передбачена послуга «розкодування» - знешкодження кодувальної субстанції дазактивуючим складом.

Після кодування уколом за бажанням клієнта йому можна зробити «провокацію» - наочну демонстрацію негативної дії антиалкогольного препарату на організм. Для цього йому вводять спирт на шкіру або дають вдихнути незначну кількість етанолових випарів. Реакція настає практично відразу.

Після лікування всі бажаючі клієнти наркологічного центру АЛКОМЕД можуть залишити свої відгуки, рекомендації, пропозиції, зауваження та подяки.
Хочете закодуватися уколом або потрібно отримати більше інформації? Просто наберіть нас!

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!