Викликати нарколога Івано-Франківськ

ЛІКУВАННЯ ЖІНОЧОГО АЛКОГОЛІЗМУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Особливості звернення по наркологічну допомогу в нашу клініку:

 • Оперативний виїзд за адресою пацієнта в Івано-Франківську.
 • Строгий контроль за стерильним проведенням всіх процедур.
 • Щоденна допомога, наркологи нашого центру працюють без вихідних.
 • Гарантії повної анонімності і конфіденційності.
Лікування алкоголізму, кодування від алкоголю, підшивка, детоксикація, виведення із запою у Івано-Франківській області, перелік міст та районів Верховинський район, Зеленська сільська громада, Білоберізька сільська громада, Верховинська селищна громада, Івано-Франківський район, Івано-Франківська міська громада, Бурштинська міська громада, Галицька міська громада, Рогатинська міська громада, Тлумацька міська громада, Тисменицька міська громада, Богородчанська селищна громада, Солотвинська селищна громада, Більшівцівська селищна громада, Букачівська селищна громада, Обертинська селищна громада, Єзупільська селищна громада, Лисецька селищна громада, Дзвиняцька сільська громада, Старобогородчанська сільська громада, Дубовецька сільська громада, Олешанська сільська громада, Загвіздянська сільська громада, Угринівська сільська громада, Ямницька сільська громада, Калуський район, Болехівська міська громада, Калуська міська громада, Долинська міська громада, Вигодська селищна громада, Войнилівська селищна громада, Брошнів-Осадська селищна громада, Перегінська селищна громада, Рожнятівська селищна громада, Витвицька сільська громада, Верхнянська сільська громада, Новицька сільська громада, Дубівська сільська громада, Спаська сільська громада, Коломийський район, Коломийська міська громада, Городенківська міська громада, Снятинська міська громада, Чернелицька селищна громада, Гвіздецька селищна громада, Отинійська селищна громада, Печеніжинська селищна громада, Заболотівська селищна громада, Коршівська сільська громада, Матеївецька сільська громада, Нижньовербізька сільська громада, Підгайчиківська сільська громада, П'ядицька сільська громада, Косівський район, Косівська міська громада, Кутська селищна громада, Яблунівська селищна громада, Космацька сільська громада, Рожнівська сільська громада, Надвірнянський район, Яремчанська міська громада, Надвірнянська міська громада, Ворохтянська селищна громада, Делятинська селищна громада, Ланчинська селищна громада, Поляницька сільська громада, Пасічнянська сільська громада, Переріслянська сільська громада


ОСОБЛИВОСТІ ЖІНОЧОГО АЛКОГОЛІЗМУ

Коли жертвою алкогольної залежності стає жінка, хронічне захворювання протікає з не так, як у чоловіків. Це пов'язано з особливостями жіночої фізіології і психології. Ключова різниця в тому, що алкоголізм часто розвивається настільки стрімко, що сама людина не встигає усвідомити, що вже не може провести жодного дня без спиртного. У такій ситуації підвищена відповідальність лягає на родичів, які повинні своєчасно відреагувати, щоб відправити хворого на комплексну терапію в наркологічну клініку. Тільки за цих умов є шанси на успішне лікування жіночого алкоголізму.

Головна складність лікування жіночого алкоголізму пов'язана з тим, що на ранніх стадіях захворювання складно діагностувати. За рахунок фізичних, психологічних і ендокринних особливостей залежність розвивається дуже швидко, супроводжуючись руйнуванням внутрішніх органів і деградацією особистості.

Велика небезпека в тому, що питуща жінка сама не усвідомлює всієї серйозності проблеми. Родичі повинні розпізнати проблему за такими ознаками:

 1. Кардинально змінюється спосіб життя. Вечорами та у вихідні жінка воліє залишатися на самоті. Одна з причин - засудження жіночого алкоголізму суспільством, через що пацієнтка прагнути пити, коли її ніхто не бачить.
 2. Відбуваються зміни в зовнішньому вигляді. Волосся втрачають колишній блиск, шкіра сіріє і жовтіє, починаються проблеми з зубами і нігтями. Особа стає одутлим, з'являються набряки. Згодом через проблеми з печінкою жовтіють склери очей. Часто відстежити ці зміни буває непросто, так як спочатку жінка ретельно приховує будь-які негативні прояви за допомогою косметики.
 3. Відбуваються інтелектуальні порушення. Втрата концентрації і уваги, перші ознаки амнезії.
 4. Характерними стають різкі і безпричинні зміни настрою. Перехід від нестримних веселощів до агресії або глибокої депресії займає кілька хвилин.

У такій ситуації потрібно починати термінове лікування жіночого алкоголізму. Чим раніше вдасться домогтися згоди пацієнтки на госпіталізацію, тим більше шансів, що з хворобою вдасться впоратися з мінімальними наслідками.

УМОВИ ПРОХОДЖЕННЯ ЛІКУВАННЯ ЖІНОЧОГО АЛКОГОЛІЗМУ В ПРИВАТНІЙ КЛІНІЦІ

Звернення до приватного наркологічного диспансеру у Івано-Франківську дозволить пацієнтці відчувати себе максимально комфортно, так як в цьому випадку:

 1. Хворого не ставлять на облік в наркодиспансер, державні клініки. В майбутньому через це можуть виникнути проблеми з працевлаштуванням на держслужбу, отриманням водійського посвідчення. Анонімне лікування - один із принципів нашої роботи.
 2. Ефективне лікування проводиться за рахунок підбору персонального підходу до кожного клієнта.
 3. У роботі фахівці використовують тільки сучасні препарати і методики, які довели свою дієвість.
 4. Якщо стан пацієнта не викликає побоювань, допомога хворому надається вдома без госпіталізації в стаціонар, щоб він залишався в комфортних психологічних умовах.

Надія на успішне лікування жіночого алкоголізму є тільки за умови виконання всіх рекомендацій лікаря, потрібно пройти всі етапи комплексної терапії. Детальніше про умови лікування, використовуваних методах і ціни можна дізнатися по телефону або на особистій консультації.

КОДУВАННЯ

Одна з важливих стадій лікування жіночого алкоголізму - кодування від алкоголю. Існують медикаментозні і немедикаментозні способи. Вибрати, який із них буде більш ефективним і безпечним, допомагає діагностика.

За відгуками хворих, які перемогли алкоголізм, особливою ефективністю відрізняється використання препаратів на основі дисульфіраму. Важлива умова - не повинно бути протипоказань, небезпечних супутніх хронічних захворювань.

Дісульфірам блокує ферменти печінки, відповідальні за розщеплення ацетальдегіду. Якщо цього не відбувається, мінімальна доза алкоголю призводить до важкого отруєння, у пацієнта починається:

 • жар;
 • підвищується тиск;
 • аритмія;
 • судоми;
 • тремор;
 • епілептичні припадки.

Людина втрачає свідомість, якщо вчасно не ввести антидот, можливий летальний результат. Це дієвий спосіб лікування жіночого алкоголізму, так як виробляється стійка неприязнь до спиртного, а також психологічний бар'єр. Адже хворий розуміє, що може померти, якщо вип'є хоча б чарку.


АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!