Виклик нарколога на дім Івано-Франківськ

ТЕРМІНОВЕ ВИВЕДЕННЯ З ЗАПОЮ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Переваги виведення з запою в нашій клініці:

 • Можливість виїзду за адресою пацієнта. Лікар прибуває протягом 30-50 хвилин.
 • Гарантії повної конфіденційності і анонімності.
 • Працюємо без вихідних.
 • Всі процедури проводяться стерильно з дотриманням медичних вимог.

ТАМ, ДЕ НЕОБХІДНЕ ЕКСТРЕНЕ ВИТВЕРЕЖЕННЯ

Одним з перших проявів хронічного алкоголізму - запійний стан. Фахівці виділяють два типи запою - істинний і помилковий. При помилковому запої важка залежність ще не настала, однак дані прояви повинні турбувати родичів, так як можуть свідчити про виникнення серйозних проблем в майбутньому. Ознаками помилкового запою є:

 1. Тривалість регулярного вживання спиртного не перевищує 7-10 днів.
 2. Запій переривається під впливом зовнішніх обставин: потрібно вирішити накопичені сімейні проблеми, вийти на роботу або закінчилися вільні гроші.
 3. Також псевдозапій може бути припинений унаслідок сильної втоми, при цьому організм ще не доведений до стану повного виснаження через сп'яніння.

На відміну від псевдозапою справжній запійний стан триває не менше двох тижнів, в деяких випадках досягаючи декількох місяців. В середньому людина вживає не менше одного літра міцних спиртних напоїв на добу . Алкоголік не може припинити пити у великих кількостях, поки не з'являються виражені симптоми сильного отруєння, коли людина фізично не може випивати. До цього все навколо втрачає сенс і значення, єдина мета в житті - роздобути чергову дозу алкоголю.

Саме в такій ситуації потрібне екстренне виведення із запою. Хворий не зможе усвідомити наявність проблеми, тому завдання родичів дзвонити в наркологічний центр, щоб швидко приїжджали лікарі, які зможуть допомогти.


ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ ТЕРМІНОВОГО ВИВЕДЕННЯ З ЗАПОЮ

Самий вірний засіб для екстреного виведення з запою - поставити крапельницю. Самостійно зробити це не вийде, так як її склад індивідуально визначається в кожному випадку в залежності від стану пацієнта. Для цього досвідчений лікар проводить огляд, щоб встановити:

 • стадію залежності;
 • тривалість запійного стану;
 • загальний фізичний стан хворого;
 • наявність хронічних захворювань;
 • індивідуальні особливості організму, можливі алергічні реакції.

Після збору анамнезу лікар вибирає, які препарати використовувати в крапельниці для термінового виведення з запою. У неї включають особливі сильнодіючі лікарські засоби у формі розчинів, багато хто з них продаються в аптеках лише за рецептом. Головна мета - виведення етанолу і продуктів його розпаду з організму, нормалізація психічного стану, запуск процесів відновлення.

Отримати швидку та професійну допомогу в такому положенні може кожен, достатньо оформити виклик наркологів, які знаходиться на щоденному чергуванні без обіду та вихідних. У нас доступні ціни, вартість крапельниці вказана на сайті. Процедура може бути проведена вдома або амбулаторно. Часто це залежить від стану пацієнта, госпіталізація рекомендована в таких випадках:

 • вік хворого від 65 років;
 • тривалість запою більше одного місяця;
 • наявність хронічних захворювань, особливо в стадії загострення.

Лікар ставить крапельницю приблизно на дві години. Весь цей час він контролює стан хворого під час медикаментозної детоксикації, стежить за його життєво важливими параметрами. Їдучи, залишає родичам комплекс препаратів, які слід давати в найближчі дні, щоб остаточно стабілізувати пацієнта, мінімізувати наслідки абстинентного синдрому.


Як підбирається терапія

Програма терапії формується індивідуально і залежить від багатьох факторів:

 1. Тривалість запою
 2. Вік, особливості організму і стану
 3. Наявність супутніх патологій
 4. Термінова необхідність прийти в себе і вийти на роботу

У нас є програми різного ступеня доступності, ефективні при будь-яких станах. Наші лікарі підберуть підходящий варіант для кожного пацієнта.

ОСОБЛИВОСТІ ТЕРМІНОВОГО ВИВЕДЕННЯ З ЗАПОЮ НА ДОМУ

При алкогольній залежності у близького багатьом сім'ям важливо отримати термінову допомогу в домашніх умовах. Тільки так трапляється нагода організувати виведення з запою повністю конфіденційно.

При терміновому виведенні із запою на дому лікарів викликають додому до хворого, вони можуть приїхати по будь-якою адресою в місті і області. На місці медичні працівники дотримуються конфіденційності, щоб ніхто не запідозрив, що сім'ї треба було надання екстреної наркологічної допомоги.


ПОДАЛЬШЕ ЛІКУВАННЯ

Після екстреного витвереження не можна заспокоюватися, інакше період тверезості буде занадто коротким. Хворого потрібно переконати, що він п'є надміру, знадобиться комплексна терапія, щоб виправити ситуацію. Інакше незабаром знову настане небезпечне похмільний стан, алкоголік зірветься.

Існує необхідність у використанні всіх можливих заходів, щоб повернути збився зі шляху людини до нормального життя. Для цього проводиться:

 1. Кодування з використанням лікарських засобів або психологічних практик, лазерне кодування.
 2. Підшивка (імплант) дисульфірам або еспераль.
 3. Гіпноз.

Всі ці послуги в комплексі надають лікарі нашої наркологічної клініки. Пацієнти призводять хороші відгуки, зумівши на своєму прикладі переконатися, що позбутися від залежності реально. Є можливість організувати лікування недорого, існують програми, розраховані на сім'ї з різним достатком.

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!