Гіпноз від алкоголізму Івано-Франківськ

ОСОБЛИВОСТІ КОДУВАННЯ ГІПНОЗОМ ВІД АЛКОГОЛЬНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ ТА ОБЛАСТІ

Плюси звернення по наркологічну допомогу в нашу клініку:

 • Працюємо без вихідних, наркологи чергують щоденно.
 • Строго стежимо за стерильним проведенням всіх процедур.
 • Гарантуємо повну конфіденційність.
 • Оперативний виїзд за адресою пацієнта протягом 30-50 хвилин.

КОЛИ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ГІПНОЗ ПРИ АЛКОГОЛЬНІЙ ЗАЛЕЖНОСТІ

Кодування гіпнозом - поширений немедикаментозний спосіб лікування хронічного алкоголізму. З цією проблемою стикаються багато сімей, часто впоратися з бідою не вдається, тому що до залежності не відносяться з повною серйозністю, вважаючи шкідливою звичкою, з якою можна впоратися зусиллям волі.

На практиці це складне і небезпечне хронічне захворювання, вилікувати яке вийде тільки після проходження всіх етапів комплексної терапії в наркологічній клініці. Кодування - одна з важливих стадій лікування.

Перевагу гіпнозу лікар віддає, коли у пацієнта є протипоказання до медикаментозним варіантів кодування:

 • похилий вік (від 65 років);
 • наявність хронічних захворювань;
 • велика кількість невдалих спроб закодуватися в минулому;
 • вагітність або період лактації;
 • проблеми з серцево-судинною системою;
 • печінкова і ниркова недостатність.

Кодування гіпнозом дозволяє впоратися з сильною психологічної прихильністю до спиртних напоїв, коли в свідомості людини виробляється взаємозв'язок між вживанням спиртного і зняттям стресу, отриманням задоволення. Через якийсь час пацієнт не може розслаблятися і радіти життю без цього допінгу.

Кодування гіпнозом - психотерапевтичний метод, спрямований на формування відрази до алкоголю. Отримавши таку установку, людина категорично відмовляється випивати протягом певного терміну. За цей час йому потрібно пройти наступний етап комплексної терапії - психологічну реабілітацію, щоб розібратися в причинах формування залежності, знайти інші варіанти, як справлятися зі стресом, втомою, відпочивати, не вживаючи спиртне.

СУТЬ ГІПНОТЕРАПІЇ

При кодуванні від алкоголізму гіпнозом фахівець занурює пацієнта в стан трансу, коли він стає особливо схильний до навіювання ззовні. Психолог цим користується, даючи установки:

 1. Алкоголь провокує небезпечні захворювання.
 2. Спиртне - причина сімейних бід і нещасть.
 3. Алкоголь - шлях до передчасної смерті.

Лікарю потрібно кілька психотерапевтичних сеансів, щоб у хворого пропала тяга до спиртного. Алкоголіку стає простіше протистояти згубній звичці, стримувати неконтрольоване бажання випити.

Термін кодування гіпнозом від алкоголю визначається наркологом спільно з пацієнтом і його родичами. У більшості випадків приймається рішення закодувати мінімум на один рік. Занадто тривалий термін вибирати не рекомендується, так як з часом терапевтична ефективність знижується.

Як підбирається терапія

Програма терапії формується індивідуально і залежить від багатьох факторів:

 1. Тривалість запою
 2. Вік, особливості організму і стану
 3. Наявність супутніх патологій
 4. Термінова необхідність прийти в себе і вийти на роботу

У нас є програми різного ступеня доступності, ефективні при будь-яких станах. Наші лікарі підберуть підходящий варіант для кожного пацієнта.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДИКИ

Гіпнотерапія - дієвий, сучасний і ефективний спосіб впливу на алкоголіка, який з високою часткою ймовірності в комплексі допоможе домогтися позбавлення від залежності . Однак в деяких умовах методика не працює.

 1. Даний спосіб не рекомендується застосовувати, якщо пацієнт не готовий докладати додаткові зусилля, щиро не хоче позбутися залежності. В цьому випадку зрив найближчим часом неминучий.
 2. Пацієнт погано піддається навіюванню. Під дією гіпнозу сугестивність підвищується, але, якщо вона спочатку знаходиться на низькому рівні, існує ризик не досягти потрібного ефекту.
 3. Після кодування хворий зупиняється, що не продовжуючи комплексне лікування. Кодування від алкоголю гіпнозом тільки усуває проблему, причина нікуди не дівається. Потрібно пройти всі стадії терапії, щоб впоратися з фізичної та психологічної тягою до спиртного.

МЕТОД ДОВЖЕНКА

Ще один доступний вид кодування, схожий з гіпнотерапією, це метод Довженка , що з'явився в 1980-і роки. Він заснований на занурення алкоголіка в стан глибокого трансу, в якому людина отримує установки на відмову від спиртного і ведення здорового способу життя.

На відміну від гіпнотерапії, для досягнення ефекту проводиться один-два сеанси, так як психотерапевтичний вплив більш сильний і потужний. Цей метод застосовується для лікування пацієнтів на різних стадіях алкоголізму, навіть в тих випадках, коли раніше вони неодноразово намагалися закодуватися без позитивних наслідків.

КОДУВАННЯ В ПРИВАТНІЙ НАРКОЛОГІЧНІЙ КЛІНІЦІ

За відгуками пацієнтів, яким вдалося впоратися з алкогольною залежністю, на ефективну допомогу можна розраховувати в приватній наркологічній клініці. Достатньо зателефонувати або прийти на першу безкоштовну консультацію, щоб докладно дізнатися, в чому полягає метод кодування гіпнозом, який буде його вартість, яке ще лікування потрібно залежному, які послуги він зможе отримати.

Клієнтам і їх родичам при зверненні в наш центр гарантовано:

 1. Надання анонімної допомоги. Хворого не ставлять на облік, як неодмінно надходять в державних та комунальних клініках.
 2. По можливості максимум послуг надається в домашніх умовах, щоб пацієнт знаходився в психологічно комфортних для нього умовах.
 3. До кожного клієнта лікарі знаходять індивідуальний підхід. Перед початком лікування алкоголік обов'язково проходить діагностику, щоб фахівець зрозумів, які методики терапії будуть найбільш ефективними.
 4. В роботі використовуються сучасні методики, перевірені і безпечні медичні препарати, які пройшли сертифікацію.

Ми пропонуємо вигідні умови, ціни розраховані на сім'ї з різним рівнем доходу.

ГІПНОЗ

Основний патологічний синдром алкоголізму - це психічна та фізична залежність від спиртного.

Фізична залежність з'являється у 2-й стадії і проявляється похмільним синдромом, запоями, підвищеної толерантністю до алкоголю.

Психічна залежність з'являється раніше, зазвичай на етапі побутового пияцтва і є головною проблемою при лікуванні алкогольної залежності.

ЯК ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ ГІПНОЗОМ.

Лікування алкоголізму гіпнозом проводиться при достатній мотивації і бажання звільнитися від алкогольних звичок і моделей поведінки.

Спочатку людина занурюється в розслаблений стан, потім в гіпнотичному трансі блокується алкогольна домінанта, блокується потяг до спиртного, пацієнт налаштовується на тверезий і здоровий спосіб життя. При необхідності призначається медикаментозне лікування.

Основна проблема залежності - потяг до випивки - знаходиться досить глибоко в розумі людини, і гіпноз, даючи змогу туди проникнути, може бути хорошим інструментом для позбавлення від деструктивних алкогольних програм.

Пацієнт із залежністю може прекрасно розуміти, що він хворий, і після чергової випивки давати слово собі і родичам покінчити зі спиртним, але часто підсвідомі алкогольні рефлекси і звички через деякий час знову призводять до рецидиву.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ГІПНОЗОМ

кодування;

стресопсихотерапії;

Подвійний блок;

Курсове лікування;

Лікування алкоголізму гіпнозом в Уфі методом кодування є найбільш поширеним методом гіпнотерапії. Кодування алкоголізму гіпнозом дає можливість заблокувати алкогольний центр за допомогою введення в свідомість психічного коду з жорстким забороною на спиртне.

Метод не враховує індивідуальних особливостей людини, тим більше що структура алкогольної залежності за останні роки сильно змінилася - алкоголізм помолодшав, стали більше пити слабоалкогольні напої, проблема часто поєднується з психічними розладами, іншими залежностями і т.д.

Проте кодування алкоголізму гіпнозом або кодування при сильній мотивації може бути досить ефективною методикою і в той же час відносно недорогий.

Стересопсіхотерапія як методика гіпнотерапії рекомендується при низькій гіпнабельності пацієнта, при необхідності швидко заглушити патологічну домінанту залежності, переорієнтувати на здорові моделі поведінки. Для посилення впливу використовується фармакотерапія, світлозвукова стимуляція.

Подвійний блок - це поєднання гіпнозу і медикаментозних способів - введення Еспераль і ін.

Курсове лікування гіпнозом від алкоголізму є більш ефективним, ніж одноразові методики. Таке лікування враховує індивідуальні особливості пацієнта і спрямоване не тільки на патологічну залежність від алкоголю, але і на інші аспекти психіки, які викликають напругу, провокують потяг до випивки.

Гіпноз від алкоголізму як курсова методика сприяє оздоровленню і гармонізації всіх сфер людської психіки - поліпшується сон, настрій, підвищується стійкість до стресу, людина стає більш розкутим при спілкуванні.

ПОКАЗАННЯ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО КОДУВАННЯ ГІПНОЗОМ.

Гіпноз від алкоголізму показаний при наступних проблемах:

алкогольна залежність 1 і 2 стадії;

злоякісні форми алкоголізму, коли інші методи не допомагають;

пивна залежність;

жіночий алкоголізм;

алкоголізм з іншими залежностями;

алкоголізм з невротичними розладами;

Гіпноз від алкоголізму протипоказаний:

при алкогольному сп'янінні, абстинентному синдромі;

при алкоголізмі 3-й стадії з вираженою деградацією;

при шизофренії та інших важких психічних захворюваннях;

при недовіру і страх до гіпнотерапії

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!