Торпеда від алкоголізму Івано-Франківськ

Кодування методом «Торпедо» від алкогольної залежності можна впевнено віднести до класичних способів позбавлення від цієї поширеної проблеми алкогольного пристрасті. Дипломовані фахівці клініки АЛКОМЕД в Івано-Франківську в повній мірі володіють необхідними теоретичними знаннями і практичними навичками, які дозволяють залежним людям стати на шлях тверезості.

Що таке кодування від алкоголю

Сам термін був введений Феодосії лікарем Довженко, він використовував його для винайденого їм стрес-терапевтичного методу впливу. Незабаром до кодування стали відносити будь-які варіанти остаточних форм лікувального звільнення від хвороби. У тому числі і «хімічний захист».

Одним з перших успішних препаратів для цих цілей став медикаментозний комплекс «Торпедо», заснований на дії дисульфіраму - речовини, що володіє потужною противоалкогольной активністю. Серед хворих даний метод став називатися «кодування торпедою».

Як діє препарат «торпеда» від алкоголізму

При попаданні в організм, Дисульфірам осідає переважно в печінкової і кістковій тканинах. У них він може зберігатися тривалий термін (до декількох років), поступово виводячись через нирки. Тривалість кодування заздалегідь обмовляється з пацієнтом.
Не завдаючи токсичного впливу на організм, Дісульфірам починає свою дію тільки в разі прийому алкоголю.

При цьому у випившого розвиваються:

  • прояви отруєння (нудота, блювота, слабкість, запаморочення);
  • підвищення температури тіла, тиску;
  • варіанти серцевих аритмій;
  • розлади шлунково-кишкових функцій;
  • страхи, емоційно-вольові проблеми, порушення сну.

Негативний ефект заснований на дисульфірамовій реакції, яка на біохімічному рівні не дає молекулам спирту розкладатися на нешкідливі воду і вуглекислий газ. В організмі накопичується токсична концентрація ацетальдегіду (катаболітів алкоголю). Саме ці сполуки викликають зазначені вище скарги.

Хворий дуже важко переживає ускладнення. Аби не допустити їх повторення, вольовими зусиллями, залежна людина не дозволяє собі прийом спиртного. Щоб не викликати у клієнта «муки неповноцінності» від неможливості випивки, йому потрібна активна психотерапія з виробленням установки на тверезість. В цьому випадку кодування від алкоголізму стає максимально ефективним. Про що й свідчать відгуки пацієнтів, що залишаються на нашому сайті.

Як проводиться «вшивання торпеди»

Класичний спосіб полягає у ін'єкції кодіровочною речовиною. Він підходить більшості пацієнтів, що зважилися на цей вид заборонної терапії. Тривалість дії становить від півроку до 2-х років.
Але деякі клієнти бажають закодуватися на більш тривалий термін (до 3-х, а іноді і до 5-ти років) з більш вираженим протиалкогольний ефектом. У цьому випадку вони шукають можливість «вшити торпеду».

У наркології під цим способом мається на увазі підшивка препарату глибоко під шкіру. Механізм впливу аналогічний уколу. Але в даному варіанті лікарський засіб зберігається не в органах, а в «хірургічній кишені» - спеціально зробленої лікарем «ніші» під шкірою, де знаходиться ліки. З цього «депо» він поступово розсмоктується і викликає свою захисну дію.

Хворі цікавляться питанням - «куди вшивають торпеду». Для цього найчастіше рекомендується область верхнього зовнішнього квадранта сідниці, то місце, куди вводяться ін'єкційні лікарські препарати.

Для підшивок розроблені спеціальні лікарські форми:

  • капсули;
  • ампули;
  • гелі.

У них містяться запатентовані форми дисульфіраму. Найчастіше для підшивки застосовують Еспераль.

Вшити препарат з протиалкогольною дією може будь-хто, який пройшов лікувальну клінічну підготовку і налаштований на тверезість.

Процедура підшивки може бути застосована і до тих осіб, які мають самостійну «витримку» тверезості і досить впевнене мотивування до ведення безалкогольного способу життя. У цьому випадку буває досить однієї бесіди з лікарем.

Про вартість процедури

Так як даний вид медичного втручання відноситься до платних форм отримання допомоги, то багатьох пацієнтів цікавить питання про те, скільки коштує така процедура. Це питання можна з'ясувати по телефону «гарячої» лінії клініки АЛКОМЕД або скориставшись інформацією на сайті.

Ціна залежить від терміну дії препарату. Ми зробили все можливе, щоб вартість кодування Торпедо влаштовувала більшість бажаючих.
Хочете отримати більше інформації або пройти кодування? Просто наберіть нас!

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!