Крапельниця від алкоголю на дому Івано-Франківськ

ДЕТОКСИКАЦІЯ АЛКОГОЛІКІВ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Переваги звернення в нашу наркологічну клініку:

 • Оперативний виїзд за адресою клієнта протягом 30-50 хвилин.
 • Гарантія збереження конфіденційності.
 • Стерильне проведення всіх процедур.
 • Можливість постійно викликати лікарів, які працюють без вихідних.

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ В НАШУ КЛІНІКУ

Виїжджаємо на дім. 7 днів на тиждень допомога. Комплексний підхід. Індивідуальне лікування. Допоможемо в найважчих випадках.

ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ ВІД АЛКОГОЛЮ

Детоксикація алкоголіків - один з початкових етапів комплексного лікування залежності. Потреба в очищенні організму від етанолу і продуктів його розпаду виникає перед кодуванням, потрібно при виведенні із запою, алкогольне отруєння.

Виведення токсинів спиртних напоїв відбувається природним чином. Термін залежить від стану здоров'я людини, її фізичних і психологічних особливостей. 

Однак якщо пацієнт з алкогольною залежністю знаходиться в тривалому запої, детоксикація організму - єдина можливість зупинити неконтрольоване споживання алкоголю.

Потрібна ця процедура і перед кодуванням пацієнтів з хронічною залежністю. Вони просто не в змозі протриматися без спиртного так довго, скільки цього вимагають рекомендації лікаря.

ДЕТОКСИКАЦІЙНИЙ МЕТОД

При детоксикації від алкоголю нарколог ставить пацієнту крапельницю, що містить сильнодіючі лікарські препарати у вигляді розчинів. З їх допомогою вдається усунути симптоми токсичного отруєння, вирішити інші завдання :

 • вивести залишки алкоголю і шкідливих речовин;
 • заповнити нестачу мікроелементів і вітамінів;
 • запустити відновлювальні процеси;
 • стабілізувати психологічний стан: для людини в такій ситуації важливим стає повноцінно виспатися.

Якщо стан хворого дозволяє, немає загострень супутніх хронічних захворювань, детоксикація організму може бути проведена в домашніх умовах. Однак поставити хворому крапельницю самостійно, не залучаючи професійного нарколога, не вийде.

Склад кожної крапельниці визначається персонально. Тільки лікар після обстеження може визначити, які в неї повинні входити препарати, в яких дозах. Більш того, придбати більшість з них без рецепта не вийде. Тому оптимальний вихід в такій ситуації - виклик нарколога на дім для позбавлення пацієнта від високої концентрації отруйних речовин в організмі. Обстеження дозволяє визначити поточну симптоматику і вирішити, які лікарські засоби використовувати додатково до базових для запобігання інтоксикації. Це можуть бути:

 • гепатопротектори;
 • седативні препарати;
 • сечогінні засоби;
 • нейролептики;
 • ноотропи.

Лікарі наполягають на госпіталізації пацієнта в стаціонар, тільки якщо є побоювання, що його стан може різко погіршитися. Небезпека цього висока в наступних випадках:

 • похилий вік людини (мінімум 60-65 років);
 • наявність хронічних захворювань, особливо в стадії загострення;
 • затяжний запій тривалістю не менше одного місяця.

Як підбирається терапія

Програма терапії формується індивідуально і залежить від багатьох факторів:

 1. Тривалість запою
 2. Вік, особливості організму і стану
 3. Наявність супутніх патологій
 4. Термінова необхідність прийти в себе і вийти на роботу

У нас є програми різного ступеня доступності, ефективні при будь-яких станах. Наші лікарі підберуть підходящий варіант для кожного пацієнта.

ЧОМУ ОРГАНІЗМ ОЧИЩАЮТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ КРАПЕЛЬНИЦІ

Для детоксикації алкоголіків використовується саме крапельниця, так як це найефективніший спосіб швидко домогтися результату. Дана методика дозволяє доставити лікарські препарати відразу в кров, де вони безпосередньо починають діяти. Їх не доводиться проводити через шлунково-кишковий тракт, де втрачається частина корисних властивостей сполук, до того ж на це йде додатковий час.

Тривалість очищення становить близько двох годин. Весь цей час лікар залишається поруч з пацієнтом, контролюючи показники його життєво важливих органів. Потім людина занурюється в глибокий сон на 10-12 годин. Коли він прокидається, можливі побічні ефекти:

 • запаморочення;
 • нудота;
 • Загальна слабкість.

Це класичні симптоми, які не повинні викликати побоювань. Однак якщо з'являються інші тривожні прояви, потрібно негайно звернутися до лікаря.

ДЕТОКСИКАЦІЯ - ЧАСТИНА КОМПЛЕКСНОГО ЛІКУВАННЯ АЛКОЗАЛЕЖНОСТІ

Детоксикація від алкоголю сприяє початку відновлення організму після запою і постійного вживання спиртного. Очистити організм важдиво для того, щоб перейти до комплексу методик, спрямованих на лікування залежності. Тільки така терапія здатна дати шанс на повне позбавлення від пристрасті до алкоголю, повернення до нормального життя.

Детоксикація алкоголіків - необхідна умова, яке потрібно виконати перед кодуванням, незалежно від обраного способу - медикаментозного або немедикаментозного. У будь-якому випадку в тканинах і органах не повинно залишитися слідів спирту, інакше кодування може не спрацювати. А при використанні сильнодіючих лікарських засобів ще й завдати серйозної шкоди здоров'ю.

Детоксикація від алкоголю допомагає людині почати відновлення внутрішніх органів, скеровує його на правильний шлях в плані боротьби з залежністю. В результаті це повинно привести до позитивних результатів. Після кодування слід пройти реабілітацію від алкоголізму для остаточного позбавлення від тяги до спиртного.

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!