Підшити від алкоголізму Івано-Франківськ

КОДУВАННЯ ЕСПЕРАЛЬ ВІД АЛКОГОЛЬНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Переваги звернення в нашу клініку:

 • Строгий контроль за стерильним проведенням всіх процедур.
 • Працюємо без вихідних.
 • Гарантії повної анонімності і конфіденційності.
 • Оперативний виїзд за адресою клієнта протягом 30-50 хвилин.

СПОСОБИ ВИКОРИСТАННЯ ЕСПЕРАЛЯ

У нашому наркологічному центрі пацієнти з алкогольною залежністю можуть отримати послугу з кодування Еспераль вшиванням. Це сучасна і ефективна методика, яка сприяє формуванню стійкого відрази до спиртних напоїв, є одним з важливих етапів в лікуванні згубної пристрасті до алкоголю.

Препарат Еспераль французького виробництва широко поширений в Європі і Україні. Це один з найвідоміших медикаментів, основною діючою речовиною яких є дисульфірам.

Поширені способи його застосування:

 1. Вшивання імпланта на основі гелю під шкіру. Це один з найпоширеніших варіантів кодування. Його вартість вище, ніж у інших варіантів, зате існує можливість закодувати людину на термін до п'яти років.
 2. Внутрішньовенна ін'єкція робиться одноразово. Вартість такого способу кодування досить низька, дивіться на сайті. У рідкісних випадках потрібно повторний укол.
 3. Ефект від внутрішньом'язового уколу, як правило, настає після однієї ін'єкції.
 4. Таблетки, призначені для прийому всередину. Терміни лікування визначаються в індивідуальному порядку. Для цього проводиться діагностика, яка дозволяє встановити стадію залежності і загальний стан хворого. Таблетки використовують, тільки якщо у пацієнта високий рівень мотивації, щире бажання позбутися від залежності. Адже, пропустивши один прийом препарату, його ефект практично повністю нівелюється.

Наркологи рекомендують застосовувати кодування еспераль навіть у важких ситуаціях, коли доводиться лікувати пацієнтів з хронічним алкоголізмом. У цьому випадку використовується імплантація в важкодоступне для самої людини місце, щоб він не міг видалити звідти імплант.


СУТЬ КОДУВАННЯ

Дія препарат полягає в блокуванні ферментів печінки, які в звичайних умовах розщеплюють етанол на вуглекислий газ і воду, безпечні для організму. Коли цього не відбувається, навіть мінімальна доза спиртного провокує важку інтоксикацію, так як алкоголь цілком потрапляє в кров, минаючи печінку.

Організм вважає етанол в крові отрутою, починаючи вживати термінових заходів для його видалення. В результаті у пацієнта проявляються такі симптоми:

 • скачки артеріального тиску;
 • жар;
 • пригнічення дихальних центрів;
 • аритмія;
 • втрата свідомості;
 • тремор;
 • судоми;
 • епілептичні припадки.

Рецидив при кодуванні еспераль представляє велику небезпеку для людини. Якщо терміново не викликати швидку допомогу, не дати пацієнту антидот, можливий летальний результат.

У відгуках алкоголіки, які зуміли позбутися залежності, завдяки цьому дієвого методу, відзначають, що секрет його ефективності в тому, що у людини формується неприйняття спиртного на фізіологічному і психологічному рівні. З одного боку, препарат викликає відторгнення, з іншого бере участь у формуванні внутрішнього бар'єру, так як хворий пам'ятає, що навіть мінімальна доза спиртного здатна привести його до смерті.

Як підбирається терапія

Програма терапії формується індивідуально і залежить від багатьох факторів:

 1. Тривалість запою
 2. Вік, особливості організму і стану
 3. Наявність супутніх патологій
 4. Термінова необхідність прийти в себе і вийти на роботу

У нас є програми різного ступеня доступності, ефективні при будь-яких станах. Наші лікарі підберуть підходящий варіант для кожного пацієнта.

ПЛЮСИ ВИКОРИСТАННЯ ЕСПЕРАЛЯ ДЛЯ КОДУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ

Кодування від алкоголізму еспераль забезпечує пацієнтам, що страждають від залежності, такі плюси:

 1. Великий термін кодування - аж до 5 років.
 2. Невелика кількість побічних ефектів.
 3. Доступна вартість, є кілька варіантів, розраховані на сім'ї з різним рівнем доходів.
 4. Якщо не використовувати таблетки, відсутня необхідність постійного контролю прийому препарату пацієнтом.
 5. Міститься в препараті речовину в дисульфирам вивільняється з капсули невеликими дозами, що виключає передозування.

Протягом якого періоду буде діяти препарат, залежить від дози лікарського засобу і способу його введення. У разі вшивання імпланта термін кодування може досягати п'яти років, після ін'єкцій стійкий ефект зберігається протягом одного-двох років.ХІД ВШИВАННЯ

Кодування Еспераль вшиванням рекомендується проводити для боротьби з алкогольною залежністю на другій стадії. Попередньо важливо пройти обстеження, щоб у пацієнта були відсутні медичні протипоказання. Щоб застосувати цей спосіб кодування, потрібно виконати кілька умов:

 1. Пацієнт повинен дати добровільну згоду на проведення процедури. Він підтверджує його письмово.
 2. Організм повинен бути звільнений від слідів алкоголю. Природним чином це можна зробити, відмовившись від спиртного мінімум на 5 днів. Якщо у пацієнта хронічна залежність, він не може стільки часу витримати без спиртного, проводиться медикаментозна детоксикація.
 3. Перед кодуванням Еспераль нарколог встановлює рівень мотивації пацієнта. Якщо хворий сумнівається в необхідності лікування, з ним потрібно додатково попрацювати психотерапевта.

Хірургічна операція проводиться під місцевою анестезією. Фахівці уважно стежать за дотриманням всіх принципів стерильності. Лікар робить знеболюючий укол, а після здійснює надріз, куди поміщає ампулу з лікарським засобом. Залежний знаходиться під дією знеболювальних, тому не відчуває ніяких дискомфортних відчуттів.

Потім рана зашивається, накладається стерильна пов'язка, яку потрібно змінити через кілька днів.

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!