Наркологічний центр Івано-Франківськ

КРАПЕЛЬНИЦЯ ВІД ПОХМІЛЛЯ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Переривання запою на дому і амбулаторно

 • Оперативний виїзд нарколога за будь-якою адресою в місті та області протягом 30-50 хвилин.
 • Працюємо без вихідних.
 • Всі процедури проводяться стерильно.
 • Гарантуємо анонімність і повну конфіденційність.

ТАМ, ДЕ НЕОБХІДНО ПОСТАВИТИ КРАПЕЛЬНИЦЮ ВІД ПОХМІЛЛЯ

Одним з результатів систематичного вживання спиртних напоїв стає регулярне похмілля, з яким доводиться стикатися пацієнту. Це ознака абстинентного синдрому, коли організм отруєний етанолом і продуктами його розпаду.

Коли людина випиває, його організм намагається нейтралізувати негативну дію етанолу, як можна швидше вивівши отруту. Якщо спирту занадто багато, захисні функції організму не справляються, саме тоді виникає похмілля.

При алкогольній залежності воно переходить в запійний стан, коли хворий починає вживати спиртні напої у великих кількостях протягом тривалого часу - кількох тижнів або місяців. Самостійно зупинитися людина не може, так як етанол бере участь в метаболічних процесах, проникаючи в тканини і внутрішні органи. Поставити крапельницю від похмілля на дому - найефективніший спосіб оперативно стабілізувати стан хворого.

Визначити похмілля можна за певними ознаками. На ранок після вживання алкоголю у великих кількостях людина відчуває:

 • нудоту;
 • блювоту;
 • підвищення артеріального тиску;
 • підвищення тіла;
 • сильний розлад шлунку, що виливається в діарею;
 • тремор;
 • неприємні відчуття в роті;
 • хворобливі відчуття в районі печінки через її збільшення.

Швидко позбавити пацієнта вдасться, якщо викликати додому лікаря, який допоможе стабілізувати пацієнта, поставивши крапельницю від похмілля.


РІЗНОВИДИ

Наркологи використовують кілька типів крапельниць від похмілля. Вибір залежить від стану хворого, тому попередньо проводиться обстеження. Воно дозволяє встановити:

 • стадію алкоголізму;
 • кількість випитого спиртного;
 • при наявності запою його тривалість;
 • хронічне захворювання;
 • особливості організму.

В основі будь-якої крапельниці від похмілля розчин глюкози разом з натрієм хлоридом, в яких розчиняють сильнодіючі препарати. У базовому складі містяться:

 • ізотонічний розчин;
 • глюкоза з додаванням інсуліну або без нього;
 • детоксикаційної розчин, оперативно виводить токсини і шкідливі речовини;
 • знеболюючі;
 • вітаміни;
 • снодійні препарати;
 • заспокійливі засоби.

Як підбирається терапія

Програма терапії формується індивідуально і залежить від багатьох факторів:

 1. Тривалість запою
 2. Вік, особливості організму і стану
 3. Наявність супутніх патологій
 4. Термінова необхідність прийти в себе і вийти на роботу

У нас є програми різного ступеня доступності, ефективні при будь-яких станах. Наші лікарі підберуть підходящий варіант для кожного пацієнта.

СКЛАД КРАПЕЛЬНИЦІ ВІД ПОХМІЛЛЯ

Інші препарати в крапельницю від похмілля додають в залежності від її виду та симптомів, виявлених у хворого на прийомі. Це можуть бути:

 • нейролептики;
 • антидепресанти;
 • протисудомні засоби;
 • транквілізатори;
 • вітаміни груп В і С;
 • антиеметики;
 • лікарські засоби, які нормалізують обмін речовин;
 • гепатопротектори для стабілізації роботи печінки.

Крапельниця від похмілля на дому - хороший засіб для позбавлення від інтоксикації, яке дозволяє на практиці знайти рішення проблеми за мінімальний час, зняти найгостріші і болісні симптоми. Фахівці нашого наркологічного центру проводять процедуру в домашніх умовах або амбулаторно, допомагають в найважчих і критичних випадках, в тому числі при хронічному алкоголізмі.

Телефонуйте за номером клініки, щоб замовити дану послугу.

ПЕРЕВАГИ КРАПЕЛЬНИЦІ ВІД ПОХМІЛЛЯ

У нас низькі ціни на крапельницю від похмілля. Як відзначають експерти, це найефективніший спосіб, так як препарати починають діяти максимально швидко. До переваг цієї процедури відносять:

 1. Попадання лікарських засобів відразу в кров дозволяє швидко поліпшити стан пацієнта.
 2. Поступове введення лікарських засобів не завдає сильного дискомфорту, на відміну від швидких ін'єкцій. При цьому препарати все одно поставляються оперативно, відразу починаючи діяти.
 3. За рахунок повільного ефекту, в нормі підтримується метаболічний процес, нормалізується робота внутрішніх органів і систем, все це швидко відновлює організм.
 4. Особлива увага приділяється нормалізації кислотного балансу крові.

У багатьох статтях наголошується, що це дієвий засіб, що гарантує швидкий результат.


ПРОТИПОКАЗАННЯ

Слід враховувати, що в деяких випадках слід з обережністю призначати крапельницю від похмілля. Прокапали може бути небезпечно в таких ситуаціях:

 1. Похилий вік пацієнта - від 60 років.
 2. Наявність хронічних захворювань серцево-судинної системи, нирок, порушення метаболізму, цукровий діабет.
 3. Індивідуальна непереносимість окремих компонентів лікарських препаратів.

У нас низькі ціни на крапельницю від похмілля. Вартість є на сайті.

ОСОБЛИВОСТІ ЗВЕРНЕННЯ В ПРИВАТНУ КЛІНІКУ

При зверненні в приватну наркологічну клініку пацієнтам та їхнім родичам гарантується повна анонімність і конфіденційність.

 1. Щоб поставити крапельницю від похмілля на дому, нарколог інкогніто приїжджає до клієнта, щоб ніхто з оточуючих навіть випадково не запідозрив, що сім'ї потрібна екстрена наркологічна допомога.
 2. Хворого не ставлять на облік в наркологічний диспансер, як обов'язково надходять при зверненні до комунального лікувального закладу. В майбутньому через це можуть виникнути проблеми з отриманням водійських прав, працевлаштуванням на державну службу.
 3. Ніяка інформація про пацієнта не покидає меж приватної клініки.

Після крапельниці від похмілля на дому пацієнту з алкоголізмом рекомендується пройти комплексне лікування від алкоголізму , щоб уникнути рецидиву. Наші лікарі порекомендують потрібні методики, сильні препарати і перевірені засоби, які довели свою ефективність. Це єдиний шанс врятувати хворого від потягу до спиртних напоїв.

Про нас Кращий лікувальний приватний кабінет від алкоголізму в м.Івано-Франківськ. Велика небезпека хвороби алкоголізму не завжди розуміється людьми, які зіткнулися з цією проблемою. Ваші питання, такі як: які пігулки від алкоголізму, як лікувати алкоголізм народними засобами, які крапельниці ставлять при алкоголізмі, як впоратися з алкоголізмом чоловіка, чи сильне народний засіб від алкоголізму, часто не знаходять відповіді. Даєте потерпілому краплі від алкоголізму еспераль, колме, мідзо, тетурам, але вони не допомагають. Замучив та виснажив алкоголізм рідних, батьків, не знаєте, як їх умовити піти до нарколога і побороти залежність від алкоголізму. Майте на увазі, повноцінно вилікуватися раз і назавжди від страшної алкогольної залежності самому надзвичайно складно. Не намагайтеся лікувати запійний алкоголізм самі, своїми силами, самостійно, в домашніх, сімейних умовах, проте усі стадії та тонкощі хвороби алкоголізму і їх ознаки завжди точно визначить виключно досвідчений нарколог. Постійна боротьба з алкоголізмом в світі і в Україні недостатньо вирішувана, але Івано-Франківський кабінет з лікування алкоголізму щодня, без вихідних пропонує найкраще кодування залежності від алкоголізму, суперове лікування, - говорять відгуки клієнтів. Відгуки про професійне якісне лікування від алко-залезності, алкоголізму завжди сайті. Фахівці з Івано-Франківська успішно лікують алкоголізм, всі стадії а також симптоми, впроваджуємо кодування чоловіків і жінок ін’єкцією від алкоголізму, усуваємо синдроми похмільної абстиненції. Чи небезпечно кодування від алкоголізму, відповідь якщо не пити, тоді немає, оскільки шкода від кодування від алкоголізму набагато менша, ніж біда, яку несе алкоголь. Інформація про те, як підшити від алкоголізму, скільки коштує закодувати людину від алкоголізму, капсула від алкоголю, алкоголізму ціна, ціна препаратів, психологічного кодування, вшивання, торпеди, виставлені на сторінці, а форум про жіночий алкоголізм, способи, всі новітні методи лікування від отруєння та алкоголізму, скоро відкриється на нашому порталі. Ціни на виклик та лікування, різноманітне кодування алкоголізму у нас прийнятні. Швидка, перша допомога при алкоголізмі, алкогольному отруєнні надзвичайно важлива, тому не чекайте, а звертайтеся до нас! У нас всі засоби боротьби з будь-яким алкоголізмом. Маніпуляція підшивка від алкоголізму проводиться в стерильних стаціонарних і амбулаторних умовах. В Івано-Франківську нарколог індивідуально підбирає лікування спеціальними препаратами залежно від складності, і його наслідків. Ліки для вшивання якісні, забезпечують потрібний позитивний результат. Кодування, підшивка від алкоголізму, вдома, заключається в тому, що потерпілий зобов'язаний розуміти наслідки споживання спиртного, при цьому враховуються протипоказання кодування, підшивки. Всі вище перераховані процедури нерозривні етапи, коли людина не здатна без допомоги лікаря кинути пити.
АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!