Нарколог на дім Івано-Франківськ

Виклик лікаря нарколога на дім - один з різновидів наркологічної допомоги, наданої клінікою АЛКОМЕД. Лікування в домашніх умовах за деякими показниками поступається лікарняним, але має свої переваги і в ряді випадків становить гарну альтернативу перебування хворого в стаціонарі.

Найчастіше лікаря запрошують для зняття симптомів алкогольного отруєння і виведення із запою.

Основні переваги виклику лікаря додому

Можливість надання наркологічної допомоги в домашніх умовах має ряд переваг:

 • Більшість пацієнтів знаходяться в такому стані, що вони просто не можуть самостійно пересуватися по місту, і щоб дістатися до клініки, їм необхідна допомога інших людей. При лікуванні вдома це питання не виникає.
 • Не всі люди, які п'ють, незважаючи на їх хворобу, хочуть, щоб хтось із близьких, сусідів, або просто перехожих на вулиці бачили їх в такому стані. Тому для них краще проведення процедур на дому.
 • Які б комфортабельні умови в стаціонарі не були, в своєму житлі людина відчуває себе набагато спокійніше і впевненіше. Та й таке витвереження обходиться недорого.

Коли потрібно викликати нарколога клініки АЛКОМЕД

Деякі люди соромляться звертатися по допомогу до нарколога. Особливо незатишно почуваються малопитущі люди, що стали жертвою випадкових обставин, при яких їм довелося випити надмірну дозу алкоголю. На тлі отруєння спиртовмісних продуктів у них розвивається сильна ступінь сп'яніння і подальший важкий варіант «похмілля».

Саме отруєння може спровокувати дуже серйозні ускладнення з боку серцево-судинної системи, викликати неврологічні розлади. Іноді прийом алкоголю малопитущими людьми сприяє загостренню хронічних захворювань. Щоб допомогти своєму організму справитися з ситуацією, проводять дезінтоксикаційну терапію. При цьому можна приїхати в стаціонар або провести витвереження на дому.

При хронічному алкоголізмі приїзд лікаря за вказаною вами адресою, допоможе полегшити стан людини, що страждає навіть на важку форму залежності. Однак необхідно пам'ятати, що для продовження боротьби з алкоголізмом хворому обов'язково слід пройти подальший курс лікування і роботу з психотерапевтом.

Виклик нарколога на дім рекомендований при:

 • сильній ступені сп'яніння, як у малопитущих людей, так і у хронічних алкоголіків;
 • виведенні хворих зі стану запоїв різного ступеня тяжкості і тривалості;
 • порушеннях сну, агресивній поведінці, депресії, розвитку алкогольних психозів (в цьому випадку потрібна обов'язкова подальша госпіталізація);
 • постійній формі пияцтва у алкоголіків з метою мотивації переривання вживання алкогольної напоїв.

Виїзд на дім лікаря нарколога. Після прибуття на місце починається з оцінки стану пацієнта, після чого хворому підбирається ефективний варіант терапії. У деяких ситуаціях доктор визначає необхідність обов'язкового лікування в стаціонарі наркологічного, токсикологічного, терапевтичного профілю.

В яких випадках лікування в домашніх умовах протипоказано

Коли протипоказане лікування на дому:

 • важкий стан хворого (розвиток гострої серцевої, дихальної, ниркової, печінкової недостатності, судомні напади, кома);
 • розвивається алкогольний психоз (біла гарячка). У цьому випадку за життєвими показаннями потрібна негайна госпіталізація;
 • при категоричній відмові хворого від допомоги;

У цих випадках лікар викликає швидку допомогу і хворого екстрено госпіталізують в профільний стаціонар.

Як проводиться надання допомоги на дому фахівцями клініки АЛКОМЕД в Івано-Франківську

Щоб зробити виклик лікаря додому, слід зателефонувати в клініку АЛКОМЕД за телефоном, вказаним на нашому сайті, пояснити алміністратору ситуацію і оформити виклик. Прийом заявок проводиться щоденно, без вихідних. Лікар приїде за вказаною адресою в обумовлений час. Йому необхідно забезпечити безперешкодний доступ до квартири або будинку, прибрати тварин і попросити піти непотрібних людей.

Після попередніх процедур обумовлює з родичами або пацієнтом (якщо він в змозі адекватно спілкуватися) всі тонкощі майбутнього лікування, озвучує ціну і приступає до терапевтичних заходів.

У разі сумнівів або відмови хворого від лікування, лікар нарколог проводить мотиваційну бесіду, після якої, як правило, пацієнт погоджується на виведення із запою на дому або в умовах стаціонару.

Для швидкого протверезіння або виходу із запою потрібні:

 • Детоксикаційні заходи. Вони починаються з постановки внутрішньовенної крапельниці, до складу якої входять очищаючі препарати і речовини, що зв'язують алкоголь і алкогольний ацетальдегід (отрути).
 • Посилення детоксикаційних розчинів іншими препаратами.
 • Призначення вітамінів. Вони мають гарний протверезним ефектом і обов'язково застосовуються в практиці наркології для лікування алкоголізму.
 • Препарати, що підтримують роботу серця і органів дихання. Ці ліки слід приймати тривалий час, протягом декількох тижнів.
 • Сечогінні медикаменти. З їх допомогою вдається зняти артеріальний тиск, (воно незмінно підвищується при тривалій п'янці), прискорити природний виведення токсичних речовин через нирки і провести профілактику можливого розвитку набряку мозку - небезпечного ускладнення, часто розвивається після запою.
 • Лікарські засоби, що сприяють відновленню тканин мозку (група натрапив);
 • М'які транквилизируючі ліки, такі необхідні для зняття психічної напруги, безсоння. З їх допомогою у пацієнта швидко знімається збудження, страхи, важкі явища похмілля, настає медикаментозний сон.

Після проведення всіх лікувальних заходів з протверезіння і виходу з запою, лікар ще раз оглядає хворого, оцінює його стан, відзначає початок дії препаратів.

Вдома у пацієнта нарколог залишає необхідні ліки в таблетованій формі, становить схему їх прийому, а також залишає номер телефону, за яким можна буде протягом часу відновлення отримувати консультативну підтримку.

Ніяких додаткових ліків не буде потрібно. У лікаря є все необхідне для надання допомоги на дому. Як правило, ми використовуємо стандартну схему, а також посилену або подвійну крапельниці. Для супершвидко протверезіння може бути задіяно ВІП-очищення, що відрізняється обсягом вливаємо рідини і кількістю введених препаратів. Скільки коштує той чи інший вид детоксикації - можна дізнатися з прайсу, або зателефонувавши на «гарячу» лінію медцентру.

Фахівці наркологічної клініки АЛКОМЕД у Івано-Франківську зарекомендували себе як висококваліфіковані лікарі, які знають свою справу, і здатні допомогти своїм пацієнтам в найскладніших випадках. Всі, хто пройшов лікування у нас, гарантовано отримали медичну допомогу на найвищому рівні.

З'явилися питання, чи потрібно викликати лікаря додому? Телефонуйте нам в будь-який зручний час доби!

АЛКОМЕД © Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!